Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha úgy érzem...

Mit csináljak ha úgy érzem magam mintha öreg lennék?

Figyelt kérdés
Már 2-3 éve itthon vagyok, nincs munkám, általába fekszek az ágyba nappal is, néha gép elé ülök, ha felkell álnom olyan elnehezültnek érzem magam, úgy érzem magam mintha öreg lennék, egyszerűen minden mozdulat fárasztó, a sejtjeim annyira ellenkeznek minden plusz mozdulattól, olyan enervált vagyok. Meg ha boltba kell menni vagy kimozdulni valahova olyan nehezen veszem rá magam. Hogy változtathatnék ezen? Arra gondoltam hogy elkezdenék futni, de vajon az segítene ezen? Jó lenne ha energikusabb lennék. Amikor dolgoztam 11 órákat nem voltam ilyen, akkor mentem jöttem, pörögtem, és nem éreztem ilyen fáradságot
2020. okt. 3. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Először csak sétálj, nem szabad azonnal terhelni a mozgástól elszokott izmokat, ízületeket. Napi félóra séta. Mondjuk elmégy mindennap friss kifliért, vagy ügyintézni vagy csak úgy teszel egy kört.
2020. okt. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Fuss. Napozz.
2020. okt. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felborult a bélflórád, és áteresztő bél szindrómád (vagy Cushing szindrómád) van.
2020. okt. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A futás , séta igen nagyon jót tesz! A zenélés, zenehallgatás pedig szintén ad egy kis életkedvet.
2020. okt. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? Egesznap fekszel? Ki tart el?
2020. nov. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!