Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napok óta nincs székletem, a...

Napok óta nincs székletem, a hasam pedig akkora mintha 5 hónapos terhes lennék! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem igen szoktam napi szinten WC-re járni nagydolgot intézni, de 2-3 naponta általában kell. Volt már hogy 4-5 napig sem kellett, de most lassan 1 hete (sőt,már lehet van annyi) nincs székletem! Pedig minden nap többször is eszem, a hasam pedig hatalmas lett, úgy nézek ki mint egy 5 hónapos terhes nő!

Mit egyek, hogy legyen? Mit csináljak? Hashajtóm nincs itthon.


2018. jan. 19. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Kérlek igyál tejet !!! Vagy holnap has hajtó! Nagyon durva vagnelgyulladasod lehet ettől! És törekedj arra hogy napi szinten végezd a dolgod!
2018. jan. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pár lehetőség meg: kávé,tej,paradicsomos dolgok, tejfölös ételek, tejszínes levesek ill.fozelekek , kukoricakremleves !!!
2018. jan. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hashajtót ne is próbáld, inkább guggolj le és szedd ki gumikesztyűvel! a beszáradt szart, aztán csinálj egy be9ntést.
2018. jan. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
igyál sok vizet és próbáld meg a keserűsót!
2018. jan. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!