Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek hány évesen a...

Szerintetek hány évesen a legjobb egy nőnek (először) gyereket szülni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 4. 14:24
A kérdező szavazást indított:
18-19
20-21
22-23
24-25
26-27
28-29
30-31
32-33
34-35
36-
45 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Amikor készen áll(nak) rá.
2020. okt. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ha anyagi hatter lenne hozzá es agyi érettség is van nem utolsosorban, huszas èvek elején.
2020. okt. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Kockázat ide, kockázat oda, én nagyon örülök neki, hogy anyukám jóval 30 fölött szült egy 15 éves házasságba, stabil anyagi háttérrel, hatalmas családi házba, szeretetbe, nyugalomba és folyamatosan ráért velem tanulni és foglalkozni, mert volt olyan háttere meg kibulizták, kiutazták magukat apukámmal és emiatt sosem passzolgattak le.


Ha lesz valaha gyerekem, biztos, hogy nem vállalom 35 alatt

2020. okt. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Ahány évesen késznek érzi magát erre fizikálisan és lélektanilag - egy időben.
2020. okt. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem 24 és 28 éves kor között a legideálisabb, de nem gondolom, hogy ez a legfontosabb tényező. Sokkal fontosabb az anyagi biztonság, stabil párkapcsolat, és hogy fejben alkalmasak legyenek rá a szülők.
2020. okt. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Olyan opció miért nincs, hogy semmikor?

Miért alapető, hogy muszáj szülni?

2020. okt. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6 A kérdés nyilván azokról a nőkről szól, akik anyukák szeretnének lenni.


Támogatom azokat, akik nem szeretnének (és azokat is, akik igen, én is ide tartozom) de nem éreztem semmi "kiközösítést" ebben a kérdésben :)

2020. okt. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az anyagi biztonság csak illúzió. Ha körbenéztek a nagyvilágban, jól látszik, hogy a legfejlettebbnek mondott, gazdag, jóléti társadalmakban vállalják a legkevesebb gyereket, jellemzően az anyagiak hiányára hivatkozva. A legszegényebb országokban, ahol alig van víz és ennivaló is, vígan szaporodnak.
2021. jan. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!