Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek megnézzem a...

Szerintetek megnézzem a barátommal a Bőrpofa címü filmet? Én egy 20-on éves eléggé gyerekes és kicsit infantilis fiú vagyok. Pl a démonok közttől nem tudtam aludni egy ideig. De a legjobb barátom nagyon szeretné :S

Figyelt kérdés

a barátom szereti ezeket, én nem igazán. pl mikor megnéztem a rémálom az elm utcábant 12-13 évesen nem mertem aludni HETEKIG. Én mesenéző vagyok, inkább meséket nézek, és mesecsatornákat. nem vok hozzászokva ezekhez. Mit tegyek, mert más nem megy el vele rá, én vok a legjobb bartája és nagyon elszeretne menni rá, de megtiltotta hogy kimenjek a moziból ha nem bírom, mert neki az égés lenne...


[link]



kicsit félek nah. :S


2017. nov. 21. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha halkul a zene, becsukod a szemed vagy nem nézel a vászon közepébe. Gondolom nem fogja meg a kezed fiúként, az fura lenne ha heterók vagytok, pedig az olyan is szokott segíteni. Én mondjuk lányként nem vagyok ijedős, de szerintem nem durva, engem nem hatott meg annyira az előzetes.
2017. nov. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a vicc hogy ő homokos, de én hetero vagyok! de rajta nem látszik szerencsére hogy homok került a gépezetbe :P Nem akarom hogy megfogja a kezem, inkább a halál xD
2017. nov. 21. 22:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Az írásstílusod alapján nálad is lehet egy kis 'homok a gépezetben'.
2017. nov. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól még szerintem nem lesz semmi, ha csak barátok vagytok. De nem vagyok homofób egyáltalán. Engem egyszer akartak ezért harmadiknak vinni, csak hogy "ne is legyen" :D
2017. nov. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ne ítélj a stílusombnól! Az ő stílusa teljesen heteró ráadásul még macsós is néha! Na szóval hidd el, hogy jobb ha tőle félted az hátsód és nem tőlem xD Én a közelébe nem mennék, ellenben ő lehet bepróbálkozna xD nekem is sokáig kellett neki mondanom hogy nem vagyok meleg mire megértette.
2017. nov. 21. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!