Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Este mindig szomorú leszek?

Este mindig szomorú leszek?

Figyelt kérdés

Miért? xd

Veled is előfordul?


2020. okt. 4. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Én általában mások előtt nem mutatok mély érzelmeket, csak a szokásos reakciók kiváltotta dolgok. Ezért közben esténként amikor egyedül vagyok és van időm, akkor szoktam ezeket megélni. Illetve stresszt levezeti, ha sírok, alvásban is segít, így ha van időm, akkor szoktam egyet pityeregni. Nálad ez hogy van? Zavar téged ez?
2020. okt. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

"Este mindig szomorú leszek"


Én meg este mindig részeg leszek.

:)

2020. okt. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Nálam is megesik. Valamiért belőlem az esti szürkület iszonyú depressziót hoz ki. Olyankor minden fájdalmas érzés újra előjön, amikről azt hittem már letudtam őket. Legutóbb is iszonyú magányosság tört rám. Egyszerűen nem tudom megmagyarázni, de nagyon is tudom miről beszélsz.

Talán gyerekkoromban sokat voltam egyedül, mikor a szüleim dolgoztak és lehet ez is közrejátszik. Mélyen belül megmaradtak ezek a magányos esti érzések. Persze gondolom az sem segít, hogy jelenleg is egyedül vagyok, ráadásul ha ehhez hozzájön még valami szakítós időszak, na az a tuti. Esti depi party.

2020. okt. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Este pozitív szomorúság tör rám H magányos vagyok,de elalvás előtt mindig vmi kedves szép Nő re gondolok.igy gyozom le a szomorúságot,ami keserédes ,úgyis az életben a gyozelmeidet legtöbbször nincs kivel megosztani,vagy pont ott akkor nincs senki....
2020. okt. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Előfordul napszakhoz kötött depresszív hangulat. Van, akinek pl. reggel, vagy délután erősebb ez, este pedig jobban érzi magát.

De a lényeg, hogy nem csak te vagy így :)

2020. okt. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Velem is sokszor előfordul 😔
2020. okt. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Velem azért van ez, mert bánom a napot, hogy valamit nem tettem meg, nem úgy cselekedtem-reagáltam, ahogyan kellett volna. Tehát, hogy elment egy nap rosszul.
2020. okt. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Alacsony a kortizoltermelésed, és estére kimerül a készlet, átveszi a helyét a melatonin. Nézesd meg a mellékvesédet, de legelőször is a bélflórádat tedd rendbe, mert ez még csak a kezdet.
2020. okt. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Magyar emberre Igen jellemző a bivaly b.asottsag...nagy átlag vagy afelett....
2020. okt. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!