Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretsz élni?

Szeretsz élni?

Figyelt kérdés

Ha igen miért?

Ha nem miért nem?



2020. okt. 5. 01:38
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
67%

Igen szeretek. Középsuli a járok (technikum elektronika szak) amit élvezek.

Otthon kevésbé jó a helyzet de igyekszem kerülni a konfliktust így nem idegeskedem.

2020. okt. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Nehezemre esik azzal a tudattal kelni és lefeküdni, hogy aki rossz helyre születik, annak az a sorsa, hogy egy szűk réteg jólétét szolgálja minden ébrenléti állapotában tett cselekedete. Lassan eljutunk oda - fizikálisan is, - hogy még a levegő vételéért is csekket fognak küldeni (és ha nem fizetsz, megfojtanak). Tele van a cipőm azzal, hogy mindenért, mindenki csak a markát tartja, - miközben a modern szolgáltatások jelentős hányada mögött csak a pénzbehajtó apparátus üzemeltetése van, semmi más. Az, hogy egy ember felszabadultan jól érezhesse magát bárhol, már régóta felejtős, - már az aszfalt kopásáért is szedegetik a lábnyom adót - és hasonlók... Akkor érvényesülhetsz a jelenben, ha egy minden hájjal megkent szélhámos vagy, - egyébként meg lenyomnak, hülyének néznek, kiközösítenek, leírnak. Az sem érdekel, ha már holnap nem ébredek fel!
2020. okt. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
66%

Igen!

Reggelente mindig boldog izgalommal ébredek, várom a kihívásokat, a megoldandó dolgokat, előre élvezem a sikereket és örömöket :)

Persze szoktam közben én is feszült lenni, és a legkevésbé sem lógatom a lábamat, de az alap-életigenlés mindig bennem van!


Amúgy is jó életem van, ami nem pottyant az ölembe, sokat tettem és teszek érte!

2020. okt. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
70%

2-es...

“Utálok. Mindennappal próbára tesz az élet. Ahogy lemegy az egyik szar jön a másik. Értelmetlen szélmalomharc.”

Az élet mindannyiunkal ezt tesz, próbára tesz minket, nincs kivétel.

Valamikor add :) és v mikor elvesz :(, hogy kinek miből van több azt senki sem tudja.

Az biztos a sok rossz után , jó dolog, élmény következik.


Szeretem az életemet, nem túl jó, de láttam már sokkal rosszabb helyzetben élőket is.

Nem panaszkodom, egyedül vagyok / nincs párom/ :), de mégis van akit szerezhetnek és ok is szeretnek engem. ::))

Vannak gyönyörű napjaim IS. :::))) ez van ezt a lapot kaptam.

2020. okt. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
10%
Ez csak akkor jó ha gazdag vagy, de én úgy is az leszek. Minden csak értem van, ti is.
2020. okt. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
59%

Nem szeretek élni. Életem során mindenki elhagyott vagy lemondott rólam. A szüleim, aztán a barátok, aztán a legjobb barátnőm, aztán a párom... mára teljesen egyedül, magányosan magamra maradtam.

Amiért kitartok: a háziállataim.

De sokat gondolok az öngyilkosságra, mert utánuk már nem lesz miért élnem.

2020. okt. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
20%
Az egyetlen öröm a szeretőm!!!
2020. okt. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem lenne ennyire sok pesszimista, mert a kormány csak rossz dolgokat tesz velünk, amíg ők mossák a pénzt, és mindent kiárusítanak, addig nem is lehetünk boldogok, sajnos egyre nő ezen emberek száma, és csökken a pozitív gondolkodók %-os aránya, mint a háborúkban.
2020. okt. 6. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 Lazy Lover ***** válasza:
Ha lenne elég bátorságom már rég ki nyírtam volna magam de 1 gyáva sz@r alak vagyok.... Utálok élni
2020. okt. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
42%
Szóval az én életem is 1nagy sz@r,egyedül vagyok nincs senkim,szüleim meghaltak,a tesóm éppen csak megtür 1 kis szobában,segiteni nem segit semiben,attolfügetlenül hogy betegvagyok.De azért szeretek élni.😀
2020. okt. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!