Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell a fiatal lányok...

Miért kell a fiatal lányok 90%-ának így affektálnia?

Figyelt kérdés

Megszerettem volna nézni ezt a videót, de szörnyű a stílusa a kishölgynek. Miért van ennyi “ ripacskodó” hölgy mostanában? Rengetegszer hallom például tömegközlekedéssel közlekedve, az utcán sétálva, plázában vásárolás közben , vagy csak a buszmegállóban, hogy így beszélnek egymással. Süt róla a nagyképűség és a “kihaénnem” hozzáállás. Nagyon nem szimpatikus. Van olyan aki szerint ez egy kellemes vonás?



Videó: [link]



2020. okt. 5. 08:45
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Vásárlás*
2020. okt. 5. 08:45
 2/24 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ez a lány még nem is vészes. Vannak ennél sokkal rosszabb fajták.

Pl. ez a csaj: [link]

Tudom, udvariasan Ő, nem Ez. De én ki vagyok tőle. Egyszer véletlenül keveredtem az egyik videójához, bele néztem, de borzasztó irritáló flegma kis picsa. Azóta kerülöm ezeket a hülye videókat.

2020. okt. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Mert gondolom tini, és a tinik felnőtt fejjel affektalosnak és nevetségesnek hatnak. De egymás előtt még menő.
2020. okt. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Egymást utánozzák, némelyik csaj annyira affektál, hogy már nevetséges.
2020. okt. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
65%
Mert ez kell pasiknak
2020. okt. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
28%

5ös

Jaja ez olyan ari

2020. okt. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
63%
Mert még nagyon fiatalok, éppen elhagyták a gyerekkort, és még a beszédstílusuk nem vált teljesen felnőttessé. Ha megfigyeled a gyereklányok ugyanígy affektálnak. De ez nem mostanában van így..
2020. okt. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

"Mert ez kell pasiknak"


Nekem ugyan nem. A világból lehet ezzel a bugyuta megszólalással kikergetni.


Én az ilyen csajokért őrülök meg:

https://www.youtube.com/watch?v=7AV4SVidlx0&ab_channel=Edina..

2020. okt. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
7-es! Nem feltétlen hiszem azt, hogy minden gyereklány affektálna, a kislányom illetve a barátai sem csináljak, választékosan és normális hangon beszélgetnek. Nem minden tinilány beszél így ez is evidens. Rengetegen a saját hangukon, jól artikulálva és választékosan kommunikálnak egymással. Én arra következtetek, hogy celebeket esetleg más influencereket utánoznak. VV Seherezádétól anno hányan “lopták” a röhögését? Szerintem sokan. Gondolom ez is egy új divathullám.
2020. okt. 5. 09:23
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ők ketten járatták a csúcsra az affektáló-irritáló beszédet:


https://www.youtube.com/watch?v=VviXrf5QB0Q&ab_channel=Utaz%..

2020. okt. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!