Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki az esernyő?

Ciki az esernyő?

Figyelt kérdés

Pár éve ha esett az eső mindenki esernyővel járt, de manapság azt látom, hogy hiába esik egész éjszaka az eső és reggel is, még is esernyő nélkül jönnek a fiatalok és az idősek is. Esik az eső és csak ott állnak. Max egy kapucnit felvesznek. Én meg állok az esernyővel és nézem, hogy miért nem hoztak esernyőt? Látták, hogy esik és 100% hogy van is nekik.


Lehet csak én tapasztalom ezt de érdekelne kialakult e valami érdekesség amiről még nem hallottam. :0

Az esernyők terjesztik a koronát?



2020. okt. 2. 07:01
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
0%

Nőknek nem, férfiaknak igen. Egy férfi nem fêl pár csepp esőtől, mert nem cukorból vagyunk. Láttál már vikinget esernyővel. Na ugye.

Egy esetben nem gáz, ha férfinél esernyő van, ha a nő fölé tartja. A többi az búzáskodás.

2020. okt. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem az emberek:

1.egyszeruen elfelejti

2.nincsen otthon olyan esernyojuk amivel a tömegközlekedésen kényelmesen lehetne utazni(egy tomott buszon reggel ha mindenkinek esernyo lenne a kezeben kesz kaosz lenne), viszont osszecsukhato esernyője nem mindenkinek van.

3.nem tudjak hogy esni fog.

4.van kapucnijuk es ugy vannak vele hogy az nekik eleg.

5.nem zavarja oket az eso

2020. okt. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
98%
Nem hiszem, hogy az lenne, de megkérdezem a lányomat, hogy a fiataloknál mi a helyzet. Engem a legkevésbé sem érdekel, ha cikinek tartják. Majd jelentkezem.
2020. okt. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, csak sokszor kínlódás. Ha megérkezel a helyre, mondjuk boltba, akkor csukd össze, csöpög melletted, vizesen hova teszed, a bankba ugyanez, ha pl. több helyre mész, a busz is, ahogy írták. Ha szél is párosul az eső mellé, akkor kicsavarja a kezedből, stb. Elhagyni, otthagyni valahol is elég könnyű egy esernyőt, mert mire hazaindulsz, már nem esik, elfelejted, hogy letetted valahová csöpögni. Azt is meg lehet unni, ha hetente, havonta venni kell.
2020. okt. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak kicsit csepereg akkor én sem esernyőzök, nem azért mert ciki lenne. Egyszerűen nincs kedvem cipelni.🙂
2020. okt. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Én ha kicsit esik, sosem nyitom fel,.nem érzem szükségesnek
2020. okt. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Hm fura.

Megértem, hogy kínlódás de ha zuhog az eső csak jobb lehet mint teljesen elázni. És mikor kilépnek a házból már érzik, hogy zuhog rájuk a víz.


Jó ha csepeg az más akkor megértem, hogy nem hozzák.

2020. okt. 2. 07:29
 8/34 anonim ***** válasza:
94%
Lehet mikor elindultak akkor nég csak csepegett, de mire veled találkoztak megindult a zuhé.
2020. okt. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
65%

Én sosem viszek direkt kapucnis holmit veszek fel akkor inkább.

Számtalanszor nemtudtam hova tenni egyik kezemben az másikban táska a vállamon táska 😀😀elég volt

Pár csepp esőbe senki nem halt bele majd megszáradok.

2020. okt. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
12%

Nálunk azt mondják, attól nősz meg, ha esik rád az eső. Apró termetűek, akik az esőben áztatják magukat? De az is lehet, hogy valaki így akar ismerkedni. Hátha jön egy lovagias fiatalember, és felajánlja az esernyőjét az ázó hölgynek.

Én akkor érzem magam kínosan, ha állok jó kis (azaz nagy) esernyőm alatt, körülöttem meg áznak a népek.

2020. okt. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!