Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik azt a sulimban...

Miért hiszik azt a sulimban hogy ha egy férfi tanár alapból kedves az csak meleg lehet?

Figyelt kérdés

2020. okt. 5. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Fontos lenne tudni melyik suliba jársz.
2020. okt. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
És ha meleg, akkor mi van?
2020. okt. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azzal nem lenne baj ha meleg csak nem értem miért kell egyből ezt gobdolni. Szakgimibe járok vagy hogy érted 1
2020. okt. 5. 18:07
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez ismerős egyébként... ha vki kedves volt, és nem volt ilyen nagyon morcos meg nagyon szigorú, és ha idősebb volt, nem mellette nem volt kifejezetten tipikus átlag magyar férfikinézete (kopaszodás / bajusz-szakáll / pocak / nagyon konzervatív és egyben stílustalan ruhák, vagy ezeknek a kombinációja), akkor vagy azt mondták rá, hogy meleg, vagy azt, hogy pedo. Főleg általános suliban, két olyan esetről is hallottam, amikor azért rúgtak ki tanárokat, mert "túl kedvesek" és "túl közvetlenek" voltak a gyerekekkel... ismertem mindkettőt, hát olyan szinten voltak kedvesek meg közvetlenek, amilyen módon egy fiatal tanártól én elvárnám mondjuk, egyáltalán nem túl sok vagy zaklatós.
2020. okt. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
A sulid neve érdekelne.
2020. okt. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
Buták
2020. okt. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Népünk ilyen: az is baj, ha valaki erőszakos, de az mégjobban, ha nem az. Népünk imádja feszegetni a határokat.
2020. okt. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne várj mást egy olyan mentalitású néptől, ahol sokan szentül meg vannak róla győződve, hogy egy fiúnak nem szabadna 5-ös magatartásúnak lenni...

Szánalmas és nagyon elszomorító, hogy ilyen tanárokat kiraknak, kiútálnak de az olyan tanárok ellen bezzeg semmit nem tesznek, akik torkaszakadtukból üvöltenek meg fenyegetnek, lelkileg megnyomorítják a diákokat meg gyűlölik a gyerekeket.

2020. okt. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

Ez leginkább abból fakad, hogy az emberek többsége iszonyat rosszindulatúan viszonyul azokhoz, akik eltérnek az átlagtól. Mert mi az évtizedek óta megszokott séma? A férfi tanár egy befásult, hangos, mindenen a plafonon lévő, sokszor bunkó egyén, akit hidegen hagynak a gyerekek problémái. Ha valaki nem illik a képbe, arról egyszerre rosszindulatúan kezdenek beszélni. Nagyon szomorú. Nekem van meleg ismerősöm, aki tanár is általános iskolában, és mindenféle előítélet nélkül az egyik legjobb pedadógus az iskolában.


Nekem is volt olyan férfi tanárom a gimiben, aki minden hülyeség miatt vörösre üvöltötte a hülye fejét, komolyan az ilyen pszichiátriára való, és nem emberek közé. És nem rúgják ki vagy szólnak neki...mert "hát miért baj ha kicsit szigorúbb". Őszintén, remélem egyszer üvöltés közben agyvérzést kap. És az ilyen nyugodtan taníthat akár évtizedeken át.

2020. okt. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ordibálós barom nem szigorú, az egy pszichiátriai eset ahogy írod.
2021. jan. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!