Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljanak a melegek a...

Mit csináljanak a melegek a négy fal között?

Figyelt kérdés

Mindig hallom az "én nem ítélem el a b*zikat, de csinálják a négy fal között" mondatokat. És mindig elgondolkodom, hogy mégis mit kéne a négy fal között csinálni. Például ott a Pride, arra is elhangzik ez a mondat. Pedig az emberek nagy része nem hiányos öltözetben megy ki, csak nyilván ha valaki megbotránkoztató,akkor azt fogják lenyomni a médiában. És ilyenkor megy a négy fal közötti mondat. De mit csináljanak a négy fal között? Ha úgy nézzük a Pride egy békésebb tüntetés, de oda nem szexelni mennek az emberek, és nem azért "tüntetnek", hogy szexelhessenek az utcán. Nyilvánosan közösülni szerintem heteroként sem oké, normális embernek szexuális beállítottságtól független meg sem fordul a fejébe. Azzal meg szerintem semmi baj nincs, ha valaki kézen fogva megy a párjával, vagy megcsókolja úgy, hogy az még nem előjáték kategória. Viszont a melegeken emiatt ki szoktak akadni egyesek.


És akkor ebből jön a kérdés, hogy mit is kéne a melegeknek csinálni a négy fal között?



2020. aug. 26. 06:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
53%
Sok a primitív akinek ha valami nem szokványos akkor az ijesztő . Az emberek nagy része csőlátású . Nem véletlen része a tananyagnak nyugat-európában. Ott is más lenne a helyzet ha nem így lenne . Na meg az életszínvonal is hozzátesz ehhez szerintem . Ahol magad az életszínvonal ott sokkal kisebb a gyűlölködés . Itt is sokkal kisebb lenne ha igény lenne a poshadás helyett a minőségre
2020. aug. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
58%

Múlt héten voltam Lengyelországban, őszintén szólva nem is értem, hogyan lehet az EU tagja egy olyan ország, ahol a városok táblái alá ki van írva, hogy LGBT mentes övezet...

Kérdező, most erre tart a világ, felesleges az emberi marhaságokban logikát keresni, a legtöbb ember nem tudja megindokolni a véleményêt, mert az nem vélemény, csak kultúràlis dolgok. A kedvencem, amikor valaki azt mondja, hogy két nő az oké, de két férfi gusztustalan...

2020. aug. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%

Én sem a heterókat sem a melegeket nem akarom nyalni falni látni. Minden olyan dolgot ami csak kettejükre vonatkozik, csináljanak a négy fal között, akár fiú-lány, akár fiú-fiú, akár lány-lány, egyik sem érdekel. Én sem dugom át a nyelvem a párom szájába a buszon, elvárnám másoktól is hogy ne kelljen hallanom a cuppogásaikat, de sajnos hiába :)


A prideról inkább nem mondok semmit.

2020. aug. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

'Mit csináljanak a melegek a négy fal között?'

Amit bárki más, éljenek. Ennyi.

2020. aug. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
60%

Ne b*ziskodjanak az után, ugyanúgy a heterók se nyalják falják magukat mások előtt. Gyerekek is vannak az utcán.

A Pride meg szerintem túlvan tolna, minek felvonulni? Egy nagy téren, mint pl. egy fesztivál gyűljenek össze ünnepeljék magukat. Utakat lezárni túl nagy felhajtás véleményem szerint.

2020. aug. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
60%
Fűtik a szobát.
2020. aug. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
69%

Azt amit a heteroszexuálisok. Ugyanis se arra nem vagyok kíváncsi, hogy két meleg nyalja-falja egymást, se arra, ha ezt két heteroszexuális teszi. Épp így undorítónak tartom a pride-ot, az erőszakos pc nyomulást, a smárolós képeket mindenhová kiaggatva...


Persze, mindenki azt csinál amit a törvény enged, de ettől még nem fogok vele szimpatizálni.

2020. aug. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
21%

Ha pl a leszbikus nők teleszrják az internetet, mennyire undorodnak a férfiaktól, akkor mi heterók is teleszrhatjuk az internetet, mennyire utáljuk a melegeket. Csak a melegek undorodhatnak?

De a heterókat meg győzzük meg, meg pride, és ami a legtenyérbemászóbb, a gyerekeinket akarják a bzulásra nevelni...

Tényleg a libsik evvel komolyan azt érik el, hogy még a melegeket eddig nem gyűlölők is kifordulnak önmagukból.

2020. aug. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
26%

"És akkor ebből jön a kérdés, hogy mit is kéne a melegeknek csinálni a négy fal között?"



Ott élni az életüket mert a többi ember nemtudja elfogadni őket

2020. aug. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
83%

Azokkal a melegekkel semmi gond, akik normálisan öltözködnek élnek, belesimulnak a társadalomba. Viszont ezeken a felvonulásokon felbukkannak olyanok is, aki sokszor direkt polgárpukkasztóak.

Még emlékszem a régi Budapest Parádés felvonulásokról, mikor tollboába, tangáb, meg mindenféle uv színű cuccban vonaglottak pasik a kamionokon, azzal a felkiáltással, hogy ők melegek és büszkén viselik. Ez a kép még élénken él mindenkiben.

Én leszarom, hogy otthon mit csinál, esetleg ilyen irányultságú klubokban a hasonszőrű társai mellett. De én se vezetem bilincsben, lakkcsizmában bőrcuccban a párom az utcán, csak mert a hálóban így teljesedik ki a kapcsolatunk.

2020. aug. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!