Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan lány/nő (rajtam...

Van itt olyan lány/nő (rajtam kívül), aki felvette az osztály bohóca szerepet valamikor az iskolás pályafutása során?

Figyelt kérdés

Mindig csak fiúk közül hallok ilyenről, és már kíváncsi vagyok, hogy egyébként mennyire ritka az esetem, egyedül tán csak nem vagyok vele.

(Nem mostanában történt egyébként, hanem úgy 8-10 éve, amikor még általánosba jártam, utólag úgy érzem, hogy nem kellett volna.)



2020. okt. 6. 03:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd magad egyedül mind csináltunk hülyeségeket én az osztály remetéje voltam:D
2020. okt. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon viccesnek tartottak kozepiskola alatt (nem a gunyos/lenezo modon, hanem jo ertelemben), pedig semmi extrat nem csinaltam, egyszeruen mindig tortent velem valami hihetetlen meg rendszeresen elaludtam az orakon es ezen meg a tanaraim is jot szorakoztak (emellett nagyon jo tanulo voltam, szoval nem mindenkit zavart a tanarok kozul). A stilusomat sokan humorosnak tartjak, a parom is sokat nevet rajtam es velem egyutt is, pedig tenyleg nem jatszok ra :D A barataim is gyakran illettek ezzel a jelzovel, hogy vicces.

De konkretan az osztaly bohoca szerep nem az enyem volt, hanem egy srace, bar ha egymas melle ultettek minket, az kesz kabare tudott lenni, mint a 60 eves hazasok.

2020. okt. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!