Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jottem haza az úton és egy...

Jottem haza az úton és egy alap iskolas gyerek 5es ugy megrugott hogy leestem a földre es mindebki rajtam nevetett. Én annyira befagytam hogy szólalni se tudtam és verekedni se. Így csak elsétáltam haza. Szerintetek holnap a suliba mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én legszivesebben orron csapnám szerintetek jó ötlet?

2018. jan. 31. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Én csak annyit tanácsolok, hogy ha megint kötözködik, akkor állj ki magadért, és jól verd el. Addig tojd le.
2018. jan. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Attól függ,hány éves vagy? Tudom tudom sokan fogják írni hogy az erőszak nem megoldás, de én azt tanácsolom neked hogy iskola után,amikor ott vannak jó sokan,verd szét a fejét, kivéve ha cigány akkor hagyd a pi*ba az egészet
2018. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Engem egyszer majdnem lekopott egy lany, es rohogott utana 2 baratnojevel meg amikor 15 eves lehettem. Reflexbol odafordultam hozza es odabsztam a nyomoreknak, majd a csaj ugy lefagyott hogy megszolalni sem tudott, elkezdtek rajta rohogni.

Nem vagyok az a verekedos, nagyszaju tipus, de ha felidegesit valaki akkor nem hagyom magam, es neked sem kene, mert akkor egy konnyu celpontnak tekintenek es tovabb fognak bsztatni. Ezt altalanosban megtanultam, es te is tedd igy

2018. jan. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Én látleletet vetetnék, eljátszanám hogy alig tudok ráállni, és ezzel mennék az iskolája igazgatójához, hogy csapják ki.
2018. jan. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%

Én leszek a kakukktojás, de erőszakra ne válaszolj te is erőszakkal,semmivel nem leszel különbb.

Szólj az osztályfőnökének vagy a szüleinek. Vagy kérd meg az osztályfőnökét,hogy szóljon a szüleinek.

Ezeket a tanárok bizalmasan kell,hogy kezeljék, nyugodtan fordulj valamelyik tanárodhoz,aki tanít mindkettőtöket.


A többiek reakciója is nagyon elszomorít, még ők nevetnek ki,adnak önbizalmat a kis tetűnek, aki ok nélkül belédrúgott. Nem értem,az ilyen gyerekeket nem nevelik a szülők? Hogy történhet ilyen..

De ne süllyedj le a szintjére.

Ha még akkor reflexből visszaütsz ok, de utólag megütni már nem kéne, ha nem akarsz olyan lenni, mint ő.

2018. jan. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
A pofátlan! Visszarugott?
2018. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, nezd, azt mondják, a harag nem jó tanácsadó, de azért ezt annyiban hagyni sem lehet, mert akkor legközelebb miért ne csinálná? Viszont, ne a suliban vegyél "revansot", mert abból rosszul jöhetsz ki.
2018. febr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hallod inkább tanulj, ne ezzel a paraszttal foglalkozz. Előbb-utóbb meg mindenkit megvernek. Ezt a gyereket is megfogják.
2018. febr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!