Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A cigányok többsége miért...

A cigányok többsége miért rasszisták a magyarokkal szemben?

Figyelt kérdés
2020. okt. 6. 23:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Összetartanak.
2020. okt. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Irigységből, szerintük a magyaroknak minden megvan, ami nekik nem. Az iskolában is sikeresek, ők meg nem, és hát nemigen állnak velük szóba, mert félnek tőlük, joggal. Ez mind elidegenít.
2020. okt. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Irigyek? De ha nem dolgoznak akkor miért is csodálkoznak hogy nincs semmijük? A mai világban mindenért meg kell dolgozni, csak gondolom ezt nem tudják felfogni.
2020. okt. 6. 23:47
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nevelés kérdése. Egy analfabéta putrisorról, ahol se víz, se villany, és egy dolgozó embert se látott onnan soha a gyerek, csak ájult drogosokat, nem lehet kitörni. Buszjegyre sincs pénzük, a szomszéd faluban se jártak. Semmiből nem lesz valami.
2020. okt. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Végeztek felmérést több szegregátumban, az derült ki, hogy az iskolás c gyerekektől kérdezték, milyen foglalkozásokat ismernek. Egyet se tudtak mondani.
2020. okt. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem azért, de arányaiban eddig több nem cigányt hallottam cigányozni, mint fordítva.
2020. okt. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor különbnek tartják magukat a magyaroknál. Mi az ő csikásaik vagyunk meg ilyeneket hangoztatnak. Persze, hiszen a mi adónkból élnek. Amúgy nem volt ez mindig így. Ahol születtem város ott is mindig volt cigó , de dolgoztak, mert kellett és volt hol. Aztán a rendszerváltás után ez a munkahely megszűnt ők meg rámentek a megélhetési szaporodásra, egyre jobban csúsztak lefelé, most rengetegen vannak, szegények, a város fele miattuk olyan, mint a gettó. Kapnak egy csomó támogatást, a gázosabb részeket felújították, csináltak nekik önkormányzati lakásokat, persze ezeket 1-2 év alatt durván lelakták.

Amúgy csak bizonyos körökön belül van náluk is összetartás, mert nem nagyon látni, hogy a fuxos, milliomos cigók a luxus kocsikkal a putrisoron osztogatnák a pénzt vagy segélycsomagokat.

2020. okt. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Én egyre több olyannal találkozom, akik magyar párt akarnak maguk mellé, és a családjuk is ezt támogatja.

Aki meg rasszista a magyarokkal szemben, az nézzen bele a személyi igazolványànyàba, neki is az lesz oda írva, hogy "állampolgársàg: magyar". Cigány állampolgársàg nincs. Egyébként meg a magyarok nagy része is utálja őket, és ez sok esetben kölcsönös is.

Engem személy szerint nem érdekelnek, amíg nagyjából normálisak. Másrészt meg magyar embereket is láttam már úgy viselkedni, mint egy utolsó cigányt.

2020. okt. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14%
Mai generációs fiatal magyarok az alja cigány szintet súrolják .. flexelnek , nőkkel idősekkel ocsmányul beszélnek , az iskolákban a tanárokkal szemtelenek, drogoznak.. nem látok már akkora szakadékot mint 15 éve..
2020. okt. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Azért, mert van jópár idióta, nem kellene leszólni az egész generációt, nem gondolod?

2020. nov. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!