Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztetek már késztetést...

Éreztetek már késztetést arra, hogy a boltban átpakoljátok az árut máshová, mint ahol van?

Figyelt kérdés
2020. okt. 7. 12:11
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
27 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, van jobb időtöltésem.
2020. okt. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem. örülök, ha az áruház nem pakolgat át, hogy aztán alapvető dolgokat keresgéljek
2020. okt. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem mondanám, hogy hű de izgalmas életem van, viszont nem vagyok ennyire élettelen sem.
2020. okt. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, azért is mentem dolgozni a Tescoba, mert ott konkrétan ez volt a munkám. Kiéltem ezt a vágyam.
2020. okt. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Én igen! Mindig késztetést érzek rá, hogy a polcról a táskámba pakoljak át minden jó dolgot. :P
2020. okt. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen a múltkor is a cigányok átrakogattak a lisztet jó magam pedig vissza rendeztem .
2020. okt. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen,de aztán sose tettem.

Nagyon zavar,ha egy áru nem a helyén van,hanem teljesen máshol.

2020. okt. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha esetleg meggondolom magam valamivel kapcsolatban, akkor is az eredeti helyére rakom vissza mindig.
2020. okt. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak a szabadon elerheto peksutemenyeket pakolnam at, amit az emberek tul konnyen elernek. Suroljak a ruhajukkal, taskajukkal, a gyerekek azzal jatszanak, undorito. Hatrabb es magasabbra tennem.
2020. okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!