Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Titeket nem idegesít, ha...

Titeket nem idegesít, ha kiírtok egy kérdést, és mondjuk nem rossz kategóriába mégse, célzottan abba, aztán a moderátorok átpakolják máshova mert hogy ott jobban hangzik?

Figyelt kérdés

Nem szemtelenkedni akarok, nincs semmi bajom a moderátorokkal sem, tényleg le a kalappal ebbe a hőségbe. Csak azért már ne ők döntsék el, hogy mondjuk melyik harmadik hely az első... Nem?


A másik, rohannak egy kérdést átrakni más kategóriába, nem feltételezve, hogy nem balesetből írta ide az illető (mert az látszik. Ha mondjuk valaki hasfájásról ír politika rovatba ugye) de ha valami haszontalan, szemtelenkedő válasz van egy kérdésben, egy hétig ott legel vagy marad is.


Csak én idegesítem ezen magam?


Csak a mihez tartás végett: emberi tulajdonságok rovatba írtam ki a kérdést.



2019. jún. 7. 00:21
 1/4 anonim válasza:
85%

Ha átrakják a kérdésed, fogalmazd át, és rakd fel újra ugyanabban a kategóriában, hátha akkor abban marad.

Lehet idegesíteni magad ezen, de nem igazán oldasz meg vele problémát. Egy kis célorientált, ésszerű gondolkodás pedig úgy látom jól jönne. [Hogy ne gyötörd magad, mert nem akarom, hogy ez miatt szenvedj. (Hogy nehogy félreérts)]

2019. jún. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Engem idegesít. De inkább legyen néha idegesítően moderálva az oldal, mint ne legyen.
2019. jún. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
58%
Engem inkább az idegesít, hogy minden szarért leveszik a kérdéseimet, amiket kirakok, holott semmi olyan dolog nincsen benne, ami ellentmondana a szabályzatnak. De a vicc az, hogy egy hasonló kaliberű kérdést egy másik felhasználó meg már harmadszorra emeltet ki, azt meg érdekesen nem törlik. xD Ja, meg olyan volt múltkor, hogy leszedték az egyik kérdésemet egy hülyeség miatt, és azt írták, hogy írjam ki mégegyszer, aztán kiírtam mégegyszer, és azt is leszedték, arra hivatkozva hogy egyszer már azt a kérdést feltettem.. Fuck logic.
2019. jún. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Ha átrakják a kérdésed, fogalmazd át, és rakd fel újra ugyanabban a kategóriában, "


Nem-nem. Törlik a szöveggel, hogy ezt már kérdezte.

2019. jún. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!