Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nem fehér az nem lehet...

Aki nem fehér az nem lehet rasszista?

Figyelt kérdés
Amerikában a BLM-es tüntetők mondják ezt. Mi a véleményetek erről az állításról?

2020. okt. 8. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Dél-Afrikában fehér parasztokat gyilkolnak.
2020. okt. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Természetesen lehetnek, sőt van ahol elég gyakori, de a BLM mozgalom nem ezekről szól. Én mondjuk nem láttam ilyen nyilatkozatokat, de az ottani tüntetők között se mindenki normális.
2020. okt. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

"Amerikában a BLM-es tüntetők mondják ezt"


Hát lehet, hogy valaki ezt mondja, de nem ez a BLM lényege. A BLM aktivisták nagyrésze nem ezt vallja.

2020. okt. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
A cigányoknál és a zsidóknál nagyobb rasszista nem kell!
2020. okt. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

friss hír...

[link]

2020. okt. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
De lehet. Sok ázsiai is utálja pl. a feketéket, ők is rasszistának minősülnek.
2020. okt. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%

Rasszizmust az "uralkodó" bőrszín tud elvégezni. Ha téged vagy engem utálnak a feketék, attól még nem lesz semmi. Pl. nem fognak nem felvenni dolgozni, mert fehér hangzású a nevünk.


Mondjuk az amerikai őslakosok is biztos utálják a fehér amerikaiakat, de semmi következménye nincs. Rasszizmus végülis lehet az, hogy utállak, mert fehér vagy, de kik vannak rezervátumokban? Nem a fehérek.

2020. okt. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"asszizmust az "uralkodó" bőrszín tud elvégezni. "


Ez nettó hülyeség!


A rasszizmus nem azt jelenti, hogy téged diszkriminálnak v. sem...! Ennél jóval bővebb a jelentésköre.


És igen, egy abszolút kisebbség is lehet rasszista!!!! Még ha erről nem is polkorrekt beszélni...

2020. okt. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
De nem lesz nekem abból bajom. Ezt mondom, hogy utálhat engem bárki, aki nem fehér, attól még a fehérek a királyok. Még egy ideig.
2020. okt. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
A BLM kijelentéseit pont annyira lehet komolyan venni, mint amikor a Mi Hazánkosok azt mondják hogy ők nem rasszisták meg antiszemiták.
2020. okt. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!