Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van Magyarországon...

Miért van Magyarországon ennyi rasszista ember van?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy sokkal többen vannak mint a környező országokban, és csak egyre többen lesznek :/ Ráadásul a legtöbb folyamatosan azt hangoztatja, hogy: "Én nem vagyok rasszista, csak azt mondom, hogy a n1gg3r3k, meg a magyarok ne szaporodjanak" meg hasonlók... Miért alakulhatott ez ki Magyarországon ennyire? Csak mert ez sajnos egy ördögi kőr és amíg vannak rasszisták addig minimálisan igazuk is lesz pl. a cigány bűnözéssel kapcsolatban.


2. kérdés: Mi a véleményed a rasszista emberekről?



2014. nov. 5. 17:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
53%
Muszáj újra és újra felszakítani ezt a régi sebet?
2014. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
1-es! Igen muszáj! Nem lehet az ilyen fontos dolgokat a szőnyeg alá seperni...
2014. nov. 5. 17:52
 3/30 anonim ***** válasza:
26%
Te is rasszista vagy hiszen azt írtad van cigánybűnőzés. Kollektívan elítéled a cigány népet vélt vagy valós indokkal.
2014. nov. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
84%

Miért van rá megoldásod? Idejön aki rasszista, aki cigány, aki csak a zsidókat utálja és az is aki cigányokat, sőt még az is aki kifejezetten a rasszistákat. Most te elakarsz itt indítani egy vetélkedőt, én ezért nem is írtam kiről mi a véleményem.

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__619..

Tessék most hirtelenjében ezt találtam, itt sem kapnál különb válaszokat.

Ha meg van megoldásod a problémára menj el Viktorhoz és mond el neki.

2014. nov. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Jane Eliot rasszizmus ellenes aktivista filmjét, "A Class Divided" címmel keresd. Na, az a véleményem, amit ott mondanak.
2014. nov. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
75%
Milyen felmérésből derül ki ,hogy nálunk nagy a rasszizmus? Miért csak a Magyar a rasszista? Mikor a cigány le "büdös parasztoz" az miért nem rasszista?. Ne vedd be amit ír az újság vagy mond a tv.
2014. nov. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
58%
Nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél. Nem azért alakult ki a rasszizmus, mert olyan sok jót tették a bevándorlók. Vagy szerinted nem gyanús, kedves Kérdező, hogy én csak 2 néger láttam életembe dolgozni? Vagy hogy a Diószegibe a rendőrök sem mennek, ha nem muszáj? Amúgy egyből levágtam hogy ki vagy, ismerjük egymást...
2014. nov. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

7-es! Ki vagy? :D Én nem ismerlek sztem... Írhatsz privit ha gondolod... Kire tippelsz, én ki vagyok?


Amúgy mint írtam, ez egy ördögi kör! Ha a munkáltatók ítélkeznek a cigányok felett és nem veszik fel őket, akkor nincs más választásuk mint a lopás... Ha a cigány gyerekeket kiközösítik az iskolában, akkor olyan lelkiállapotba kerülhetnek, hogy nem tudják elvégezni az iskolát, így megint csak nem lesz munkájuk, lopni kell. Amúgy én a magyarországi rasszizmus alatt azt is értem, amikor egy cigány, zsidó, néger, kínai, vagy bárki faji alapon megkülönböztet valakit. Egy szóval nem mondtam, hogy a cigányok nem lehetnek rasszisták én senki pártját nem fogom, senkit nem ítélek el, csak az extrém rasszistákat.

2014. nov. 5. 18:20
 9/30 anonim ***** válasza:
23%
Tipikus liberális bértroll majom, ne etessétek légyszi...
2014. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Oké 9-es... És valamilyen választ a kérdésre tudnál e produkálni? Vagy csak agyatlanul utálkozni tudsz, érvek nélkül?
2014. nov. 5. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!