Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetek,ha felnőtt nőkènt...

Mit tehetek,ha felnőtt nőkènt sem tudok a csendes,visszafogott viselkedèsemen javítani?

Figyelt kérdés
A mai világ nem az olyan típusú nők számára van összerakva,mint èn.A nők 80%-a nagyszájú,ès jó èrdekèrvènyesítő,ès èn egyik sem vagyok.A párom is csendesebb,ès a nők azèrt nem szeretik.A kapcsolatunk az egyenrangúnak mondható ,mert egyikünk sem akar dirigálni,de ez viszont jó így.

#nők #csendes #Èrdekèrvènyesítès
2020. okt. 8. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Mivel úgy fogalmazol, hogy "javítani" kéne ezen, ezért látszik, hogy te ezt egy hibának gondolod magadban. Ebben kéne fejlődnöd, hogy elfogadd magad és ne hibaként éld meg ezt. Akkor nem lesz min javítani.

Egyébként én is ilyen vagyok és tudom jól milyen rossz helyzet ez..Gondolom Te is inkább ismeretlenekkel vagy szótlanabb, barátok között meg nem.


Én ilyenkor mindig arra gondolok, hogy akinek van kedve és ideje megismerni az élvezheti majd a beszédesebb oldalam. Akinek meg ehhez nincs kedve, türelme, attól milyen ismeretséget vagy barátságot kaphatnék?

2020. okt. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
"de ez viszont jó így" … ha tényleg jo, akkor miert akarsz javitani a visszafogott viselkedeseden?
2020. okt. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Én se vagyok nagyszájú, de engem sose zavart. Sőt, nagyon taszítanak a nagyhangú nők, akiknek feltűnési viszketegségük van. Kicsit nevetségesnek is tartom az ilyen embereket. Szerintem ne akarj megváltozni, te így vagy önmagad. Inkább találd meg a saját kis társaságodat, akiknek tetszik a csendes és visszafogott személyiséged és akik elfogadnak, akik hasonlóak mint te. Miért akarsz mindenáron egy olyan közeghez tartozni, ami nem te vagy? Ha megbékélsz azzal aki vagy, akkor a saját kis fényedben fogsz ragyogni és nagy/kishangtól függetlenül tetszeni fogsz az embereknek, mert árad majd belőled az önbizalom és kiegyensúlyozottság.
2020. okt. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jarj konyvtarba … ott kimondottan elonyodre valik a visszafogottsagod.
2020. okt. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Legyen egy mintád a környezetedben, aki pont ellentétes veled, és kövesd őt.
2020. okt. 9. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vedd tudomásul, hogy teljesen normális, ahogy viselkedsz, és ne foglalkozz az extrovertált propagandával.
2020. okt. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A helyzet az,hogy a határozottabb,erősebb nők általában könnyebben jutnak előre.41 èves leszek,ès most sem sikerül nagyon határozott lenni,pedig a gyerekekkel elvagyok.Van bennem egy kis fèlènksèg.Nőkènt nem tudok talpraesett lenni,aki teljesen univerzális.Szeretem biztonságban èrezni magam egy fèrfi mellett.
2020. okt. 9. 20:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Az előrehaladás nem 'MINDEN', ne dobd oda érte a jó tulajdonságaidat, amiket itt leírtál!
2020. okt. 12. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha szociális fóbia okozza a félénkséget, pszichológus tud segíteni.
2020. nov. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!