Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy mondjam meg az embereknek...

Hogy mondjam meg az embereknek, ha kérdik, hogy nincs Facebookom?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem vagyok fent, mert nem akarok.


Tehát sokan felakarnak venni a suliban ismerősnek, de nem találnak meg. És miért nem? Azért mert nem vagyok fent.


És megkérdik, hogy miért nem. Akkor mit mondjak? Mert utána megkérdik, hogy hogyan tartod a barátaiddal a kapcsolatot akkor? Én erre pedig azt nem tudom mondani, hogy nincsenek barátaim, senkivel sem tartom a kapcsolatot, csak elvagyok magamba, és te is hagyjál békén, ha lehet. Hanem mindig megmagyarázom, hogy azért nem találsz meg facebookon, mert rejtve vagyok stb


Tehát nem tudom azt felvállalni az emberek előtt, hogy én egy csődtömeg vagyok, és nincsenek emberei kapcsolataim (mivel ez nem látszik rajtam, nem igazán tűnök csődtömegnek).


18/F


2016. okt. 20. 15:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Egyszerűen mert nem akarsz fent lenni és kész. Kötelező, vagy mit faggatnak? Az, hogy az ember nincs fent Facebookon, nem jelenti azt automatikusan, hogy nincsenek barátai. Én sem vagyok fönn, barátaim meg vannak, csak nem posztolgatok meg lájkolgatok össze-vissza mindent, és nem ott élem az életem.
2016. okt. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Értem, de mivel én még fiatal vagyok, ezért ez ebben a korban azt jelenti körülbelül, hogy nincsenek barátaid... Vagy olyan idióta barátaid vannak, amilyen te is vagy...
2016. okt. 20. 16:07
 3/16 anonim ***** válasza:
51%

Nekem sincs facebookom. Amikor még nem volt facebook, akkor is voltak barátságok, sőt, már sokkal régebben is.


Ha meg megkérdik, hogy miért nincs, akkor az mondom, hogy azért, mert "leszarom a facebookot b+"


Nekem a kocsma a facebook.

2016. okt. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként kérdező viszontválaszával óriásit téved.
2016. okt. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Facebookon be tudod állítani, hogy az ismerősök is csak a közös ismerősöket lássák. Így senki sem csámcsog azon se, hogy na a lúzernek csak a családtagjai az ismerősei. Pár normális képed csak van. Nem kell postolgatnod, de azért az jó ha elérhető vagy. Bulikat, osztálytalálkozókat is itt szerveznek sokan.
2016. okt. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Mondj annyit, hogy nincs szükséged rá. Ennyi. Nekem sincs, Skype-on tartom a kapcsolatot a kemény három barátommal, de ezt mindig fel is vállalom. Ha valaki szeretné, megadom neki a Skype címemet, és felvehet partnernek, szóval ha nagyon akarja, felveheti velem a kapcsolatot.
2016. okt. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert akinek nincs fbja csődtömeg?

Neked tényleg ettől függ,h vannak-e barátaid?

Nekem van 2, egy nő,egy ffi. Nem fészelek. Nem hiszem,ha napi 20 megosztásom nincs,elvesztem. 3 hónapig voltam ott,de zavart a sok bejelölés/megosztás,meg hogy lájkoljá'má'. Aki fontos,enélkül is tudom tartani vele a kapcsolatot.

2016. okt. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs Facebookom. Ha valaki megkérdezi, hogy felvehet-e ismerősnek, megmondom, hogy nem mert nekem nincs. Ennyi. Hogy ők erre mit mondanak az nem érdekel, van élet Facebookon túl is. A barátaimmal Steamen esetleg még 1-2 emberrel Skypon tartom a kapcsolatot. Nem fogok minden pár évben egy új accountot csinálni valahol mert most éppen ez a menő.

22/L

2016. okt. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
válaszold azt a miértre, hogy "aki fontos számomra, azzal élőben tartom a kapcsolatot!"
2016. okt. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"Mert akinek nincs fbja csődtömeg?"


Véleményem szerint természetesen nem.


Azonban például az osztálytársaim szerint igen - ők egyszerűen máshogy látják, annyira természetesnek veszik már, hogy mindenki fent van...

2016. okt. 20. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!