Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az embereknek...

Miért van az embereknek feleslegesen 1000 ismerőse a facebookon? Mire jó?

Figyelt kérdés
Kb minden nekem csak 90 ismerősöm van és negyedét ismerem igazán és akikkel találkozok folyton az csak 20 ember max . Barát meg 5 _5 van.

2019. jan. 2. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Mert az emberek hülyék. Azért.
2019. jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez is jó. De valami bővebb választ.
2019. jan. 2. 22:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Na most elmondom. En meg szinte pulya voltam mikor regisztraltam es nalunk a suliban meno volt minnel tobb ismerost szerezni, en es a tobbiek bejeloltunk fut-fat akik visszaigazoltak igy tobb ezer "ismeroseink" lettek. Voltak kulfoldi es kamufaces ismerosok is.

Szimplan azert mert nekunk ez volt a vaganysag. Ahogy teltek az evek inkabb toroltem a masik profilomat es csinaltam uj fiokot, ami nekem is a rokonaimat es barataimat illetve ismeroseimet tartalmazza. Mar nem jelolgetek olyat akit nem ismerek es visszaigazolni sem szoktam, felnottem.

2019. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kisvárosban élek, rengeteg emberrel futunk össze annyit, hogy arcról, névről ismerjük egymást. Szívem szerint ezt még nem tartanám elégnek a FB kapcsolathoz, viszont nem akarok megbántani senkit azzal, hogy nem jelölöm vissza, amikor végül is ismerem, ha különösebb kapcsolatban nem is vagyok vele.
2019. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért mert rengeteg embernek az önbizalma a likeok számától függ. Több ismerős = több potenciális likeoló.


Plusz, régen menőnek számított a sok ismerős, és sokaknak ebből a korszakból megmaradtak az emberek, vagy még mindig ott tart, hogy idegeneket jelölget be, mert azt hiszi ez még mindig népszerű szokás.

2019. jan. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tény, hogy vannak akiknek feleslegesen van több 100 vagy több 1000 ismerőse. De aki nagyobb városban él, vagy szociálisan nyitottabb, az egész napot emberek között, vagy társaságban tölti egyáltalán nem irreális a több 100 vagy több 1000 ismerős.

Nekem 450 körül van az ismerőseim száma. Általános, középiskola és egyetem alatt simán megismer az ember legalább ennyit. Főleg hogy a fő hobbim 15 éve a néptánc. Az egyik legközösségkovácsolóbb dolog. És nem csak látásból ismerem azokat akik nekem be vannak jelölve. Maximum a 3-4%-uk az, akit nem ismerek.

Továbbá sok olyanról tudok, akivel szoktunk beszélgetni élőben, viszont Facebookon nem ismerősöm.

2019. jan. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem például azért, mert játszok egy facebookos játékkal, amelyhez előny ha sok a szomszédod.
2019. jan. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat!😊
2019. jan. 3. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!