Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes napokon fotogén vagyok...

Egyes napokon fotogén vagyok a másik nap meg nem.. ez miért van?

Figyelt kérdés

Vannak olyan napok, amikor egyszerűen minden fotó jól sikerül, aztán másnap csinálnék egyet akkor meg mintha tiszta aszimmetrikus fejem lenne meg mintha ráncosabb is lennék és valahogy egy kép se sikerül..

Mi erre a magyarázat?


2020. okt. 9. 13:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki jönne okosítani, hogy mindenki aszimmetrikus.. tisztában vagyok vele és én ezt most úgy értettem, hogy látható és érzékelhető módon.
2020. okt. 9. 14:01
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezen én is szoktam gondolkodni. Szerintem a hangulatunkat is vissza tükrözik a fotók, szóval ha tényleg jókedvünk van jól sikerülnek még kócosan is, ha meg csak kívül mosolygunk, de belül nem, akkor lesznek ilyen bénák.
2020. okt. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Többet számít, hogy milyen lábbal keltél fel, és milyennek látod magad. Az a tény, hogy napi rendszerességgel fotózgatod magadat, azt jelenti, hogy komplexusaid vannak. Amikor ez erősebb, csúnyábbnak látod magad, amikor gyengébb, vagy szinte el is múlik ideiglenesen, akkor meg szebbnek. De próbáld ki azt, hogy egy szerinted rossz képet tarts meg, és nézz meg egy olyan napon, amikor "jól sikerülnek a képek". Valószínűleg szebbnek fogod látni azt is, amit korábban rossznak ítéltél.

Hiszen nem te változol, hanem a gondolataid.

2020. okt. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Milyen mindennap? Imádom, hogy ezen az oldalon minden mondatomat meg kell magyarázni. Senki nem írta itt, hogy mindennap fotózgatom magam..

Meg egyébként is a rosszabb napokon készült rossz fotókat mindig rossznak tartom.

2020. okt. 9. 14:25
 5/7 anonim ***** válasza:

"Vannak olyan napok, amikor egyszerűen minden fotó jól sikerül, aztán másnap csinálnék egyet akkor meg mintha tiszta aszimmetrikus fejem lenne meg mintha ráncosabb is lennék és valahogy egy kép se sikerül.."

Bocsánat, ha félreértettem. Nekem ebből az jött le, hogy napi szinten több képet is készítesz magadról.

Vannak olyan napok, amikor minden kép... Másnap meg egy sem sikerül.

Talán te sem veszed észre, de ez van. De semmi különös nincs ebben, valamiért a fiataloknál most ez a divat, vagy nem is tudom, hogy magukat fotózzák, és teszik ki instára meg ide-oda az amúgy tök ugyanolyan képeket szinte naponta.

Ez valahol természetes jelenség a közösségi média által eltorzított személyiségeknél. Sokan így keresik az önigazolást, és a kapott lájkok arányától függ az önértékelésük. Ezért ha egy képen nem látják szépnek magukat, "nem sikerül jól" egy kép sem épp, akkor jön a kétségbeesés.

2020. okt. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rám havonta párszor jön rám, hogy fotózzam magam. Meg persze van, hogy lövök 1-1 képet, de csak azért, hogy lássam külső szemmel mondjuk a szettemet, mert tükörben nem mindig jön át. Szóval mondjuk valamennyire igaz, hogy vannak egymást követő napok, amikor fotózom magam, de nem mindig azért, hogy kirakjam valahova.
2020. okt. 9. 14:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor is többet foglalkozol a külsőségekkel, mint kellene. Nem bántásból, meg ez nem baj igazából, csak magadnak nem teszel jót vele. Tizenéves vagy, jól tippelem?
2020. okt. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!