Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kitől kérhetnék ezekben...

Kitől kérhetnék ezekben segítséget, támogatást vagy úgy egyáltalán mitől érezhetném magam jobban?

Figyelt kérdés
Elfáradtam, kimerültem és már nincsen kedvem semmihez sem. Egyetemre járok (végzős vagyok) és egész életemben jó tanuló voltam, pontos, precíz, szorgalmas, és a tanulás volt mindig is az egyetlen terület, ami jól ment és nem okozott gondot. Most ez sem megy. Semmit nem tudok megjegyezni, nem tudok koncentrálni, mindennel el vagyok maradva, nem tudom beosztani az időmet és lassan ott tartok, hogy már nem is érdekel az egész. Sokat alszom, de kb. mindig fáradt és álmos vagyok, nincsen erőm semmihez. Sokat stresszelek, sírok, idegeskedek, görcsölök stb., alapvetően nem érzem jól magam. Összességében pedig azt érzem, hogy ez amiatt van, mert már régóta egyedül vagyok és senkivel sem tudok normálisan megbeszélni semmit, senki nem támogat, senki nem segít, senki nem ért meg, senki nem foglalkozik velem és ebből már besokalltam. Hiába próbálok ki ilyen/olyan praktikákat vagy tartok egy-egy pihenős napot, semmit sem segít. Sőt, sokszor csak rosszabb, mert ugyanúgy ott vannak a problémák és nehézségek, csak még halogatom és tovább lökdösöm magam előtt.
2020. okt. 9. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Velem is ez van,igaz én nem járok egyetemre.

Akár hogy is nézem ezt a dolgot ez depresszió lehet,nézz utána a sok alvás annak a jele,én felismertem végre,ahogy olvasom te is felismerted ez egy jó jel.

Keresni kell egy jó pszichológust ő tud ebben segíteni, tanácsot adni, sok sikert.

2020. okt. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pszichológusra én is gondoltam már, de nem tudom kifizetni. Az egyetemen lenne lehetőség ingyenes pszichológiai tanácsadásra is, de jelenleg nem látogathatóak (gondolom a vírus miatt). Úgyhogy ezt sajnos nem tudom megtenni.
2020. okt. 9. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Van ingyenes pszichológus is a ha van tb, gondolom van ezért érdeklődj.
2020. okt. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én erről még nem hallottam... nem csak pszichiáter van? Az is beutalóval?
2020. okt. 9. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!