Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom (fiú)...

A legjobb barátom (fiú) szakított a barátnőjével és nagyon maga alatt van, amikor csak tudom próbálom vigasztalni, de közben nekem nagy szükségem lenne a támogatására és a segítségére. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egész nap nagyon szomorú és amikor csak tudok mellette vagyok és segítek neki, de közben nekem is vannak problémáim és így nehéz oda figyelni rá, nekem is szükségem lenne a támogatására és hogy vigasztaljon. De nem akarom ezzel terhelni, mikor nélkülem is van elég gondja.

2013. júl. 8. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Legyetek egy pár.
2013. júl. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jöjjetek össze :)
2013. júl. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez baromság..régóta nagyon jó barátok vagyunk és a barátnőjével akivel most szakított vele is jóba vagyok. Ráadásul én reménytelenül szerelmes vagyok valakibe másfél éve és nem szándékozom összejönni senkivel, főleg nem a legjobb barátommal. nem tudok rá másképpen nézni és ő sme rám. olyan mintha a báttyám lenne.
2013. júl. 8. 19:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Ó, dehogynem, összejönnél te vele. Mellesleg mérlegelj. Most neki van szüksége támogatásra, később hálás lesz, és lehet, hogy ott lesz neked is.

Mellesleg a barátság nem ilyen adok-kapok dolog, te adj neki amennyit tudsz, és ne azzal törődj, hogy mit kapsz tőle. Ha valaki szeret, az annyit fog adni, amennyi csak telik tőle.

2013. júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy látom ez emberek nincsenek tisztába a BARÁTSÁG és a SZERELEM szóval. Ő A legjobb barátom, aki épp most veszítette el a szerelmét és támogatásra van szüksége. Én pedig ahogy írtam mást szeretek.
2013. júl. 9. 14:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudom, viszont azzal is tisztában vagyok, hogy olyan fiúval, akit teljesen visszataszítónak találsz, hosszútávon képtelenség BARÁTSÁGOT fenntartani.
2013. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazad van nem találom visszataszitonak sőt kifejezetten helyes és tudnám szeretni is, azonban tudod van az az apró tény hogy BARÁTOK vagyunk. Meg az, hogy én mást szeretek.
2013. júl. 9. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!