Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én tapasztaltam eddig...

Csak én tapasztaltam eddig hogy a rossman,dm üzleteiben úgy vizslatnak a biztonsági örök mintha minimum terrorista lennél?xD konkrétan emveszi a kedvem a vasárlástol! Ma is vásároltam a rossmanban és úgy nézett hogy majdnem inkább elmentem a pultol.

Figyelt kérdés

#Rossmann #biztonsági őr #DM #Drogériásbiztonságiör #Idegesitőtulajdonságok
2020. okt. 9. 18:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Én Dmbe ritkán járok, meg eddig kevés helyen láttam biztonsági őrt, de a Rossmannban szörnyű a helyzet... Ma is pont voltam, és az egyik állványnál a paletták hátulját nézegettem, a színskálát. Nem bontottam ki a csomagolást, se semmi, szimplán a dobozának a hátulját nézegettem, erre konkrétan odajött hozzám a biztonsági őr, így kb. 20 centire tőlem, és nézte mit csinálok... Illetve úgy vettem észre, hogy aki fiatal, tanuló, hátizsák van rajta, azt jobban figyelik. Rajtam is ma hátizsák volt, de komolyan... nem csak a fiatalok tudnak lopni, sőt. De ez tökre taszító, hogy ennyire rámásznak az emberre. Én költöm ott a pénzem, erre egy rohadt szabad percet se tudok eltölteni a biztonsági őr nélkül.
2020. okt. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

DM-ben megkértem, hogy magas polcról vegyen már le nekem ezt-azt. Mikor lecibálta, körbenéztem, és vissza adtam neki, hogy mégse ezt, hanem a mellette levőt. Mentem tovább, jött utánam, ismét csak megkértem: Milyen jó hogy itt van és ilyen szolgálatkész, vegye már le nekem ezt-azt, leszedte, ó köszönöm, nem gondoltam, hogy ilyen, ezt nem kérem...

Legközelebb már messzire menekült tőlem, amikor bementem az üzletbe. :))

2020. okt. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Unatkoznak.
2020. okt. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is szoktak követni,kiakasztó.Bár lehet ismerkedni akarnak😬
2020. okt. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is idegesítenek az őrök, de érhető miért csinálják, ugyanis nagyon sokan lopnak a rossmanból és a hiány egy részét a biztonsági őröktől levonják.
2020. okt. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
2! Neked van eszed!!! Jo ötlet.
2020. okt. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy már feltalálták a lopásgátlót. Valaki szólhatna nekik.
2020. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönóm a válaszokat :) jó azért hogy nem csak én vagyok ezzel így,kedves első egyépként igen a dm ben kevesebb az őr pl nálunk a kicsibe nincs is őr ezért is szerettem nagyon! De a nagyobbakba is van de ott még kulturáltabban vizslatják az embert.

A rossmanban tényleg pofátlanabbak,és én megértem hogy mindenki azzal jön "jaj majd pont én lopok" sose lehet tudni, de tényleg ha valaki gyakran vásarol nem kevés pénzt hagy ott és ezt kell mellé elviselni? Tökre örültem hogy ma fel volt szerelve a rossman és a revolutuon smink márka palettáival szemezgettem melyiket válasszam erre az őr ott állt melletünk és jobbra ballra nézett mindenkit aki ott nézelődött, amikor megnéztem egy palettát mert nem volt teszter nem nyultam bele! Csak megnéztem a szineit és úgy éreztem magam mintha valami hatalmas bűntényt követek el anyira elképesztő már ez a vizslatás.

Ma szerény 16 ezret hagytam a rossmanban smink termék, egyéb kis ecsetek, mellett és nyugodtan akarom élvezni a vásarlást de valahogy ez nekem sok hogy így bámulnak elmegy tőle a kedvem és egyből ha nem rakom a kosárba akkor olyan érzésem van hogy mindjárt oda jön hozzám hogy miért lopok? Evidens szerintem hogy amit megveszek és pénzt adok ki érte meg akarom nézni, de tényleg valaki rájuk szolhatna vagy pl a 3 méteres távolságot minimum meg kéne tartani. Nem vagyok rasszista de nézze azokat akik ordibálva vásárolnak nem tudnak viselkedni 8 kisgyerekel mennek vásárolni aki összefogdos mindent amit lát és leejt. Ne a normalisakat.

2020. okt. 9. 19:42
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Mert mit gondolsz, miért visznek magukkal annyi rajkót?? Mert amíg a kisebbek csak megfogdossák a polcon levő árukat, az "értelmesebb" nagyobbak már egy jólsikerült mozdulattal el is tüntették, miközben még anyuka igyekszik lekötni az eladó figyelmét.
2020. okt. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
A rossmannban legalább van biztonsági őr. Akinek nincs félnivalója azt mit izgatja?
2020. okt. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!