Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálják ennyire a...

Miért utálják ennyire a bevándorlókat? Egyik bartom szerint mind terrorista, sőt, a határt aláaknázná, meg elgázosítaná azt aki már itt van. Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
2017. márc. 26. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Sajnos érthető,tettek és tesznek is érte, hogy ne szeressük őket. Biztos vannak köztük is rendesebbek, de ők kevesebben vannak.
2017. márc. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Mert az emberek félnek. Nem állítom, hogy olykor nem okkal, de a barátod tipikusan a ló másik oldala. Elég súlyos eset...
2017. márc. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%

Mert olvassák a híreket, és terjed a hülyeség az emberek között.

És ez a sok bunkó be is szólogat rendszeresen sok külföldinek.

Azért mert korlátolt, sötét, ostoba, xenofób emberek.

2017. márc. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

Mert nem látták még őket élőben, legalább is nekem ez a tapasztalatom.

Van akkora "szerencsém", hogy 2015 szeptemberében voltam gólya az egyetemen. Konkrétan aznap akartam hazamenni a Keletiből, mikor lezárták.

Annyi igaz a hírekből, hogy rohadt nagy szemetet hagytak, meg hogy tüntettek a Keleti előtt. De én be akartam nyomulni az épületbe, egy darabig átengedett a tömeg, aztán próbálták nekem tök normálisan elmagyarázni a migránsok, hogy ne menjek fölöslegesen, le van zárva az egész, a magyarokat se engedik be. Senki nem fogdosott a tömegben, senki nem lopta el semmimet.

Amíg csak várakoztak (nyár, szeptember eleje) különböző Bp-i pályaudvarokon, addig se ért minket semmi atrocitás. Néha valaki kért tőlem egy cigit. Mondta, hogy ez az utolsó, bólintott, elment.

Egyszer használnom kellett a fényképező automatát az egyik aluljáróban, a biztonsági őr mondta, hogy nem javasolja, mert azon töltik a migrik a telefonjukat. Valóban így volt, kihúztam, közben előkerült a telefon gazdája, elmondtam neki, hogy bocsi, de kihúztam az automata miatt, majd mindjárt visszadughatja.

Ja, és lány vagyok, aki 50 kg-nál kevesebbet nyom.

Eközben, ha hazamentem, azt hallgattam a többiektől, hogy nem kellene Pestre mennem, inkább halasszak, mert a migrik lányokat erőszakolnak, megvernek mindenkit, stb. Az összes hírből annyi igaz, hogy szemetesek voltak.

De most is hallom naponta "jól értesült" otthoniaktól, hogy egész Nyugat-Európa egy no-go zóna. Unokatesóm Franciaországban dolgozik, jókat szokott röhögni ezeken a híreken... Nem örülök annak, hogy egy másik kultúra idejön, zavart a jelenlétük, mintha 500-al több csöves lett volna a városban. De azért gázkamrába se küldeném őket.


Magyarázatot jelenthet, ha ismered a pirézes kísérletet. A lényeg, hogy vannak különböző kérdések, amik a szimpátiát vizsgálják: Lakna-e egy orosz család szomszédságában? Járatná-e a gyerekét olyan osztályba, ahová cigány gyerekek is járnak? Dolgozna-e együtt egy homoszexuális emberrel? És a végén ugyanezeket a kérdéseket felteszik a pirézekkel kapcsolatban is. A pirézek egy nem létező népcsoport, mégis a válaszolók nagy aránya mondja azt, hogy ő pirézzel a büdös életben nem dolgozna együtt, mert "annyi rosszat hallott róluk".

Szerintem teljesen normális emberi reakció. Sajnos.

2017. márc. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális.Mások halálát kívánni származástól függetlenül egy undorító dolog.Ha ilyeneket mond,sőt ha még komolyan is gondolja akkor semmivel sem különb a terroristáknál. Viszont elég sokan ellenszenvesek velük,hiszen a terroristák egy része tényleg közöttük jön be,ez tény. És hiába 99 jó ember közülük, ha az az egy meg gyilkolni akar,már meg van a baj. Kiszűrni meg,ahogy ez már kiderült ,nem lehet. Nekem személyesen semmi bajom nincs velük, de a médiának köszönhetően az embereknek nem pont kellemes gondolatok jutnak eszükbe ha meglátnak egyet.
2017. márc. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak akik kiirtanák az összes menekülőt, meg vannak akik idecsődítenek minden terroristát meg jöttmentet, a saját országunkba. Normálisan gondolkodó ember nem sok van.
2017. márc. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!