Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Még van esélyem jobb lenni?

Még van esélyem jobb lenni?

Figyelt kérdés

Hogyan változtassak magamon?

Nagyon alacsony és csúnya is vagyok.És mellesleg lusta,buta,tehetségtelen,kövér,internetfüggő,antiszociális.Nagyon orrhangom van és pösze is vagyok.Egyáltalán nem szeretem magamat.Próbáltam változtatni de eddig nem ment.Kérlek segítsetek,ha van megoldásotok a problémáimra.Előre is köszönöm,hálás vagyok.



2020. okt. 11. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen megváltást vársz a gyarkorikérdések.hu-tól. Pszichológus, önismereti tréning sokat segítene. Erre nincs konzerv, 3 perces recept.
2020. okt. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy próbáltál változtatni?
2020. okt. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Szia, én most jöttem rá pár órája, hogy milyen rossz ember vagyok. Lusta, buta, csúnya, kövér, pösze. Eddig elvoltam magammal, hogy milyen jó ember vagyok, és most rájöttem: lószart.

Talán csak reálisan látod a dolgokat. Egyetlen jó tulajdonságom van: nem vagyok hiú. Légy büszke arra, hogy nem ferdíted el az igazságot, nem látod magad szebbnek, jobbnak mint amilyen vagy. Csak a valóságot.

2020. okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%

Első feladatod az, hogy fogadd el önmagad. Ebben akár egy pszichológus is tud segíteni, vagy akár egy közeli barát/családtag. De akár nagyon sok motiváló könyv és film is van.

Próbálj meg sportolni, esetleg egy új hobbit találni (tanulj meg egy hangszeren/tanulj egy úgy nyelven/keress recepteket/fess stb, még ha tehetségtelennek is érzed magad.).

Olyanokért meg ne legyen bűntudatod, amiért nem tehetsz (hangod, testmagasságod stb)


Kitartást! :)

2020. okt. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok,


tanulj meg egy ÚJ* nyelven.


Autocorrect, bocsánat 😅

2020. okt. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Írd össze jó és rossz tulajdonságaidat, ahol laksz, ott keress élőbeni kapcsolatokat, kortárssegítő alapítványokat, szervezeteket, járj el kortárs klubokba, művelődési házba, könyvtárba.

A netfüggőséget redukáld minimálisra és hasznos információk keresésére.

2020. okt. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szakadj ki a jelenlegi környezetedből. Én sem vagyok egy szép teremtés mégis mindenkitől azt hallom mennyire jófej vagyok. Az egyik barátom anyukája azt mondta ilyen vejt kíván magának. Ez olyan jól esett,hogy el is kezdtem ismerkedni, és láss csodát amikor nem azzal voltam elfoglalva.hogy milyen csúnya vagyok igazán szép párt találtam.

Hatarozottság és magabiztosság. Nem kell neki pícsogni és kész. 6hónapig nem vette észre,hogy a bal mutatóujjam végét levágtam😂

Amúgy túlsúlyos.kopaszodó,kancsi és 178magas vagyok. Jaa meg őszül a maradék hajam🙂

2020. okt. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kaptam lepontozást? :)
2020. okt. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Én sem értem. Miért kell őt áltatni, ha csúnyának látja magát, ne biztassuk, hogy szép! Majd ő maga rájön.
2020. okt. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!