Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó a matrica? Hova...

Miért jó a matrica? Hova ragasztottátok fel régen, mihez használtátok?

Figyelt kérdés

Közel húsz vagyok, mégsem tudok visszaemlékezni, miért volt annyira szuper a matrica. Pedig emlékszem, imádtam. Most, aliexpressen nézegetek az egyik kedvelt sorozatomhoz kapcsolódó cuccokat, matricát is kiadott, és szépen néznek ki, de ha meg is venném... hát kb ennyi. Megvenném, nézegetném, aztán kerülne fiókba, mert nem ragasztanám fel sehova.


Pedig isten a tanúm, a lelkemet odaadtam volna régen a matricákért, mindig fel is használtam, de már nem tudom, mire, mihez. Azt hiszem, kezdek öregedni. 😅


2020. okt. 11. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Albumba ragasztottam. Nekem a Hetkuleses volt a kedvencem.

Egyszer kaptam egy doboznyi kidudorodós 101 kiskutyámat de addig tartogattam őket, hogy végül már kinőttem és nem ragasztottam fel semmire :(


A tesomek emeleteságya tele volt ragasztva. Fuzetekre ragasztottam még fel matricákat. Meg a diák igazolvány tokomra.

2020. okt. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetett gyűjteni. Én nem tudom hány albumba valót gyűjtöttem, de sokat. Főleg a Lutra albumok voltak gyerekkoromban a "menők" ilyen szempontból, meg a matricák beszerzése, amíg lehetett. Ja, meg a gyerekkori szekrényeimet is tele "tetováltam" Super Mario-s meg egyéb híres figurás matricákkal.
2020. okt. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ó, nem az ilyen albumosra gondolok. Az ilyenek mind a mai napig jók lennének, nekem Scooby Doo-s volt. Sajnos, nem tudom, hova került. Na meg... egy olyan jó banánturmix recept volt benne, amitől az isten is kisistent teremtene, hogy megnyalja az ujjait. Kár érte.


A random, nem albumba illő matricákra gondolok. Egyébként köszönöm, eszembe jutott, hogy néhány került a füzeteimre és a bútoraimra. Basszus, a Bakuganos matricák még költözéskor is ott voltak a régi szekrény oldalán. Szép idők. 😂

2020. okt. 11. 18:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban sárkányként gyűjtöttem és őriztem a matricáimat - de mindig vártam a tökéletes alkalomra, hogy felhasználjam, így egy csomó megmaradt :'D


Amúgy a tankönyveimet, füzeteimet (leginkább az átlátszó borítóikat) dekoráltam ki velük, vagy a szebb (hehh) rajzaimat turbóztam fel velük.

2020. okt. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoromban kb mindenhova ragasztottam, de főleg a füzeteimre
2020. okt. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl: füzetre, telefonra, dobozokra, mappákra, rajzok rá,
2020. okt. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sjsjyj ***** válasza:
Kiskoromba teleragasztottam vele a hazat😂😁ajtóra, szekrényre stb
2020. okt. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!