Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarországon az állampolgáro...

Magyarországon az állampolgárok, azért nem merik kinyitni a buszon az ablakot, mert olyankor mindenki őket bámulja?

Figyelt kérdés

Vagy ha esetleg nem *sikerülne* nekik kinyitni, akkor nehogy az legyen hogy beégnek mások előtt?


Egyébként ez nem egyenlő az autizmussal is egy picit, bármint az enyhébb változatával, hogy ha valaki e módon cselekszik?



2020. okt. 11. 21:34
1 2
 1/15 grafno ***** válasza:
40%
Azért hogy ne menjen másra a huzat? De minek nyitnak ki ha van klima és percenként kinyilik az összes ajtó is?
2020. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Vagy mert ki van írva, hogy klimatizált busz, ne nyiss ablakot.
2020. okt. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem, azért, mert félnek hogy az államőrség belő az ablakon éles lőszerrel. Ez nem Észak-Korea, bazze.
2020. okt. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném! Egyébként is, miért lenne 'ciki' az, ha nem sikerülne esetleg kinyitnia?
2020. okt. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mert eddig akárhányszor kinyitottam 40 fokban a nem légkondis busz ablakát, valami öregasszony elkezdett karattyolni, hogy kiviszi a huzat.
2020. okt. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

És akkor most onnantól kezdve, egyszer se fogjuk merni kinyitni?


Kicsit se autisztikus.

2020. okt. 12. 09:29
 7/15 anonim ***** válasza:
Ebben mi az autisztikus? Nyiss akkor te ablakot.
2020. okt. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

4/ alatt már írtam.


Ki lehet nyitni, természetesen!


Az illem szerintem úgy kívánná, hogy a már bent tartózkodóktól megkérdezzük: Pl "Borzasztó meleg van! Nincs kifogásuk ellene, ha kinyitok egy ablakot?"

2020. okt. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Én is azért nem szoktam kinyitni, mert eddig akárhányszor megtettem, minden egyes alkalommal azonnal megjelent egy nyugger és a tudomásomra hozta, hogy az életével játszom, ha minimális mennyiségű oxigént engedek a járműbe. Személy szerint a meleget jobban elviselem, mint a kötekedő, siránkozó, maifiatalozó időseket.
2020. okt. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
#9 Érdekes, én kinyitom, bedugom a fülem és nem figyelek oda a nyuggerre. Ha pedig becsukja, akkor megint kinyitom. Ő fog előbb elfáradni, mint én.
2020. okt. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!