Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy érzem sokkal kevesebb...

Úgy érzem sokkal kevesebb vagyok másoknál. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Annak ellenére érzem ezt, hogy az átlagban simán benne vagyok, sőt sokszor hallom, hogy az átlagosnak a teteje vagyok. De én mégis azt érzem, hogy nagyon, nagyon a színvonal alatt vagyok, hogy sokkal kevesebb vagyok másoknál. Ha valakinek ezt mondom, azt hiszi, álszerény vagyok. Önbizalomhiányom nincs, ismerem a képességeim, csak úgy érzem, hogy kevés. És hiába fejlődök, amit elérek még mindig kevésnek érzem. Ilyenkor mit lehet tenni? Valaki érez még így?
2020. okt. 12. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdeznék: Mikortól gondolod ezt önmagadról? Mit jelent az hogy kevés valaki? Meg tudsz fogalmazni bármi elképzelést, amihez viszonyítva azt érzed kevés vagy?
2020. okt. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tok jo ha kevesebbnek erzed magad mert igy mindig van miert fejlodni … aki mar egy felisten az hova fejlodik?
2020. okt. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az átlagosat a nagyszerűtől az apró különbségek választják el, mint például az őszinteség, az alázat, vagy a kitartás. Rengeteg átlagos ember lett már sikeres önerőből. A kérdés az, hogy mit jelent számodra a siker? Családot? Gazdagságot? Minőségi időtöltést? Az átlagosnál több úgy lehetsz, ha teszel ezekért a céljaidért.
2020. okt. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pszichológus, önsegítőcsoport.
2020. okt. 13. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!