Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mennyire normális gondolkod...

Ez mennyire normális gondolkodás? Senki nem nézhet meg úgy, hogy vmilyen szexuális dolgot ébresztene magában az illető L

Figyelt kérdés
Utálom, ha megbámulnak az emberek úgy (mert észreveszem, ha valaki ezt csinálja). Nagyon felidegesít, legszívesebben felképelném az illetőt. Évekkel ezelőtt napi szinten molesztáltak. Ma történt melóban, hogy férfi kolléga megbámulta a melleimet, ránéztem és csak mosolygott én meg azóta ezen szorongok, mert ez undorító. Csak a párom nézhet úgy, ahogy ezek teszik. Ha lenne pénzem leműttetném magamról (sokat gondolkoztam ezen). Az utcán is utánam kiabálnak és ez is nagyon idegesít. Legszívesebben burkaban járnék. Ez reális gondolkodás, hogy nem nézhet meg senki csak a párom?
2020. okt. 13. 00:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Inkabb az a gond, hogy a szexualis zaklatas light Magyarorszagon normalisnak szamit.
2020. okt. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azt tudom, rendőrség is tudott róla mégis leszarták, pedig verekedés is volt (nem tőlem). De nem is ez volt a kérdés
2020. okt. 13. 00:28
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem néha zavaró ha megnéznek, máskor meg kifejezetten jól esik az egómnak. Nyilván az is számít hogy milyen stílusban fejezik ki az elismerésüket.

Viszont ha ennyire szélsőségesen zavarna akkor szerintem szakemberhez fordulnék, mert ha ennyire felhúzod magad egy mindennapos dolgon a régi rossz élmények miatt, az azt jelenti hogy feldolgozatlan ami történt. Ha sikerülne egy pszichológusnak ezt kibogozni, utána sokkal könnyebb lenne az életed, a helyén tudnád kezelni az ilyen szitukból eredő érzéseidet.

2020. okt. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Járhatsz burkában nyugodtan, nem tiltja senki. Az nem reális, hogy te döntöd el, hova nézhetnek mások.
2020. okt. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
Te is érzed magadon, hogy nem vagy normális. Nem véletlenül írtad ki ezt a kérdést.
2020. okt. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Erkölcsi szempontból normális nem? Nem vagyok senkinek sem a kurvája, jó ez eléggé túlzás, de értitek.. Én azt sem értem, hogy mások simán öltöznek merészen, teszik ki a bikinis képeket a netre és nyilván megnézik őket
2020. okt. 13. 00:52
 7/17 anonim ***** válasza:
10%
Talan kozold a kornyezeteddel, hogy pszihiatriai problemaid vannak, bolond vagy, es ne nezegesenek abba az iranyba ahol vagy.
2020. okt. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
#6: Erkölcsi szempontból nincs semmi jogod mások nézését korlátozni.
2020. okt. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%

„Csak a párom nézhet úgy, ahogy ezek teszik.

Ez reális gondolkodás, hogy nem nézhet meg senki csak a párom?”:


És ha elválnak az útjaitok, akkor a másik, utána a harmadik, azután a negyedik párod nézhet csak meg? Milyen elvárásos (nem)gondolkodás ez?


örülnöd kellene inkább, hogy szép vagy tetszel az embereknek. Inkább tanulj meg valami frappáns visszaszólást, és fogadd el, hogy míg más bunkó, addig te szép vagy, és ez ne zavarjon.

2020. okt. 13. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%
A legegyszerubb ha kozlod veluk a valosagot, hogy elmebeteg vagy, es utanna mar nem fognak nezegetni. Valoszinuleg maguktol is hamar eszreveszik, de jobb ha rogton tudjak.
2020. okt. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!