Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is jómódot sugall...

Szerintetek is jómódot sugall a pocak a ffiaknál?

Figyelt kérdés

Amikor meglátok egy elegáns nagyhasú éltes férfit mondjuk ingben-zakóban,ahogyan a hasa feszíti ki az inget,valahogy mindig olyan érzésem van hogy ez egy igazi nagystílű hedonista valaki lehet,nektek van ilyen érzésetek az ilyen emberekkel kapcsolatban?


[link]


[link]



2020. okt. 13. 14:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
88%
A nagy has nem a jólét jele, hanem az igénytelenségé! Függetlenül attól, hogy alkoholista proli vagy vezetö politikus vagy nagy cég fönöke!
2020. okt. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
2020. okt. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Sem nőknél, sem férfiaknál. Utoljára a barokk korban volt a jólét jele a nyugati kultúrában. Ahol éheznek az emberek ott lehet a jólét jele, lásd É-Korea. Ahol, a jóltápláltság alap, ott a fitt test a jólét jele.
2020. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem a jómód, hanem a betegség jut róla az eszembe.
2020. okt. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Huuuuu nagyon nem!!!!

mennyivel jobban nez ki peldaul egy ilyen, es inkabb tunik jomodunak:


[link]

2020. okt. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Tipik sör és/vagy sörhas. Gusztustalan, libidó lombozó. Farkát csak tükörben. Pfej. 🤮🤮🤮🤮🤮
2020. okt. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
98%
Nem, az elhízás manapság a jóléti államokban inkább a szegényebb rétegre jellemző. Mivel nekik nincs pénzük/tudásuk jó minőségű ételeket venni, hanem marad a tömény szénhidrát meg a zsír. A gazdagoknak van pénzük fancy mozgásokat végezni, és halat enni salátával.
2020. okt. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Helytelen táplálkozás, genetika és betegség is okozhatja a túlsúlyt.

Ha beteg vagy, és rosszul működik a tested vezethet túlsúlyhoz. Az is vezethet, ha olyan a genetikád. Ilyen lehet az, hogy ha lassú az anyagcseréd, vagy a szervezeted minden ok nélkül "raktároz". De a túlsúlyt többségben a mozgáshiány, helytelen étkezés, és stressz okozza. Mert hiába mozogsz például, ha tömöd magadba az egészségtelen, magas kalóriatartalmú ételeket, amiből a szervezeted nem tud normálisan hasznosítani. Vagy nincs megfelelő anyagi háttered, és élelmiszereket az áruk alapján vásárolsz. Stressz is okozhatja, mert például ha én ideges, vagy nyugtalan vagyok, akkor evéssel nyugtatom magam.


Bár tény, hogy én nem szoktam azon gondolkodni, hogy a túlsúlyos embereknek a túlsúlya miből fakadhat.

2020. okt. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 19. században, és előtte.
2020. okt. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Ma már inkább a szegénységet jelképezi.


Azért, mert a szegény embernek olcsó kajára futja, amiket meg telitömnek minden sz@rral. Vettem már olyan parízert, amit a környéki, láthatóan nagyon éhes macska sem evett meg. Nézett rám, hogy mégis mi ez??? Akkor dobtam én is a kukába.

2020. okt. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!