Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban igaz, hogy a nők...

Valóban igaz, hogy a nők képtelenek együttérezni egy férfivel?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt, hogy képtelenek teljesen átérezni a problémájukat és őszinte sajnálatot mutatni egy férfi iránt. Különösen igaz ez, ha az adott férfire a nő "férfiként" tekint.

Mi a véleményetek erről a Red Pill elméletről?



2020. okt. 13. 23:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Az, hogy faszsag, vagy en csak azt hittem eddig, hogy no vagyok.
2020. okt. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Az en párom mindig elmondja, hogy azért szeret ennyire, mert őt ilyen odaadóan és megértően még nem szerette egy nő sem. :D

Bizom benne hogy nem hazudott.

2020. okt. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

Eléggé hülyeség. Én sajna nagyon érzékeny vagyok, az emberek többségének a problémájába, fájdalmába nagyon bele tudom élni magam és nagyon átérzem, férfiakét ugyanúgy, mint a nőkét (sőt minden élőlényét). Én vagyok a nő.

A párom viszont... nála érzéketlenebb embert soha nem ismertem. Illetve volt párom, mert pont ezért ért véget a kapcsolat, képtelen volt megérteni ha valami bántott, együttérzésről meg talán még nem is hallott.

2020. okt. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
39%

Végülis lehet, hogy csak ezért vannak szinte kizárólag férfi barátaim, akik elsősorban hozzám fordulnak a legnagyobb problémáikkal... 🤔 Szeretik, hogy nem tudok velük együttérezni és nem hallgatom meg őket.


Ja nem.


Mondjuk úgy, hogy sok férfi nem tartja magában azokat a színvonalú dolgokat, amiket én a nőktől inkább elnyomva látok. A férfiak ilyen szempontból nagyon megosztóak. Van, aki nagyon magában tart dolgokat és olyan terheket visel a vállán egyedül, amin nyugodtan osztozhatna vele más és segíthetne neki. A másik véglet pedig a rinyapina nebántsvirág kategória, aki megsértődik, ha ellátod pár anyai jótanáccsal. Például hogy szedje össze a tökeit. Ehelyett ő bedurcizik és mégjobban elkezd fetrengeni bagatel dolgokon, mint például azon, hogy szűz 18 évesen. Na, ezutóbbihoz nekem sincs türelmem, főleg nem babusgatva összekaparintani. De ezeket a férfitársaik is rommá szokták oltani. Viszont a rendes férfiakat, akik valóban megoldást keresnek, nagyon jól tudom kezelni és nagyon örülök, mikor valakivel sértődés nélkül lehetek őszinte, ráadásul nem is keres kifogásokat.

2020. okt. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Ostobaság. A nők eleve együttérzőbbek, a szeretett férfival meg különösen.
2020. okt. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 FoxtrotLidérc ***** válasza:
72%
Baromság. Barátnőmmel oda-vissza megértjük egymás problémáit, és igyekszünk támaszt nyújtani egymásnak a nehéz időkben. :)))
2020. okt. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Ez hülyeség. Nem igaz.
2020. okt. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%
Az együttérzésem mértéke attól függ, hogy mennyire vagyok képes belehelyezkedni az adott problémába, a másik ember nemétől önmagában nem, ahogyan a hajszínétől meg a kedvenc ételétől sem.
2020. okt. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

Baromság.

Pont tegnap délután sírtam el magam egy férfi epizódszereplő sorsán egy sorozatban.

2020. okt. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom, ez a teljesen hamis vélekedés honnan eredhet. A nők sokkal empatikusabbak, mint a férfiak, minden téren. Kivételek vannak, akadhatnak, mint ahogy minden ember eltérő, de azt lehet mondani általánosságban, hogy a nők sokkal empatikusabbak, megengedőbbek...

Teljesen más az apa és anya kapcsolata a gyerekkel is (szerepe mindkettőnek megvan).

2020. okt. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!