Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti együttéreznétek az ilyen...

Ti együttéreznétek az ilyen emberrel? Hogy jellemeznétek?

Figyelt kérdés
Ha gondja van ír,érdeklődik,utána megírja,hogy rossz passzban van vagy padlót fogott.Nem mondom,hogy nem írogat máskor is,de ha gond van okvetlenül jelentkezi valamivel.Amikor nekem volt gondom egyszer régen megvolt beszélve,hogy találkozunk,de váratlanul lemondta a szomszédasszonyra hivatkozva,hogy átkell menni hozzá este,mert idős és fél(jóval később megtudtam ki az a szomszédasszony akihez átjár,nem is olyan idős,egész jól tartja magát).Ez után egy hónapig se jelentkezett.Amikor beteg voltam-nem mondom,hogy súlyos beteg voltam,de egy bakteriális fertőzés szövődményeket hagyott összefutottunk amikor jöttem el vérvételről és vártam az eredményeket.Akkor egyszer se írt rám,hogy hogy vagyok,meggyógyultam-e.Találkozásnál se kérdezett rá.Születésnapomra nem köszönt fel, nem ír.Nagyon ünnepekre se csak ha van valami plusz közölnivalója.Azelőtt mondta őt megnyugtatják azok a gondolatok amiket tőlem hall ha rossz paszzban van,vagy amit írok olyankor.Az utóbbi időben csak sablonosan írok neki ilyenkor vissza.Nem kívánok neki rosszat,de egy kis megvetés van bennem az irányába,hogy ha gond van akkor kellek.Ha születésnapi sütiről,meg más dolgokról van szó akkor mások jobbak neki.

2018. dec. 19. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En inkabb veled nem tudok egyutterezni hogy mit epekedsz egy ilyen emberert, miert varod hogy jelentkezzen.. terj mar eszhez (pitsa detected).
2018. dec. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
???Egyáltalán nem epekedek és nem várom,hogy jelentkezzen!Csak tényként írtam a dolgokat,hogy mi volt.
2018. dec. 19. 11:22
 3/5 Duenna ***** válasza:
Az olyanra szokták azt mondani, mint te vagy, hogy lelki szennyese vagy másnak. Ez azt jelenti, hogy nálad kiönti a szívét a lelkét, ő ezáltal megtisztul, de amikor neked van szükséged egy lelki társra, akkor a másik menekül előled. Ne legyél másnak a lelki szennyese, csak akkor, ha nem vársz el semmit cserébe. Ezt hívják feltétel nélküli szeretetnek. Ha ennek a szeretnek feltételeket szabsz, mert te is vágysz az ő feltétel nélküli szeretetére, és mégsem kapod meg, akkor egyszerű a képlet: válj meg tőle örökre.
2018. dec. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3-as: válaszoló igen,ezért is változtattam a kapcsolat minőségén,mert ha belegondolok ő számomra inkább csak szimpla ismerős és ennek megfelelően nem engem kellene hívogatni ha gond van,hanem a sütizős barátnőit.

Régebben azt gondoltam barátság,de ő nem úgy viselkedett az irányomba mint barát hiába is nevezte ezt a kapcsolatot barátságnak.Ami a feltétel nélküli szeretetet illeti azt nem tudom nyújtani neki,mert azt érezném kiszipolyoz.A feltétel nélküli szeretet még elmegy ha 1-2alkalomról van szó,de nem úgy,hogy rendszert csinál belőle a másik.Arra ott vannak a pszichológusok.A saját energiámból,időmből,figyelmemből nem kívánok áldozni akárkire.

2018. dec. 19. 12:39
 5/5 Duenna ***** válasza:
4-es kérdező! Egyetértek!
2018. dec. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!