Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mobilon Ti felveszitek a...

Mobilon Ti felveszitek a hívást, ha ismeretlen hívó keres(mármint, ha a telefonszámot nem jelzi ki)?

Figyelt kérdés
2020. okt. 14. 17:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem.

Hívjon számmal ha akar valamit. Nem értem miért kell letiltani.

2020. okt. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Persze.

Elég ritka ha úgy hívnak.

Miért ne venném fel? Lehet egy családtagom hív mert vészhelyzet van de nem volt nála a telefonja.

Ha valami szart akarnak eladni megmondom, hogy köszönöm nem érdekel és lerakom. Nem kerül semmibe.


Tehát ha azt nézem, hogy ismerősömnek van szüksége rám vagy egy idegen akar valamit. Akkor inkább azt választanám, hogy felveszem a telefont mert egyik fontosabb a másiknál.

De nekem is van olyan ismerősöm aki sose veszi fel ha nem mutatja.

Teljesen személyiség függő ez is.

2020. okt. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Tiltott számról soha nem veszem fel. Ha kijelzi a számot, de nem ismerős a szám és nme várok hívást valahonnan, akkor sem. Kivéve ha épp gép előtt vagyok, olyankor amíg csörög gyorsan megnézem Google-ben és ha legitim helyről hívnak, felveszem.
2020. okt. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
soha
2020. okt. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Felveszem. Megesett már, hogy a eleségem elakadt a hóban, és valamiért nem volt térerő. Egy arra járó autóst kért meg, hogy ha olyan helyre ér, ahol van, csörögjön rám, hogy menjek érte a másik kocsival.
2020. okt. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Felveszem, kíváncsi vagyok ki hív. Igaz csak egyszer fordult elő hogy fontos volt.
2020. okt. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Nem veszem fel. Majd kiirja a szamot,ha akar vmit.
2020. okt. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


Ha várok egy fontos hívást (mondjuk futártól), akkor felveszem, de amúgy nem szívesen veszem fel ismeretlen (azaz magán számok) hívásait.

2020. okt. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
*feleségem
2020. okt. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem veszem fel.
2020. okt. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!