Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz az, ha az iskolában...

Gáz az, ha az iskolában "kakilok" minden nap?

Figyelt kérdés

Folyton egész nap, egész éjjel itt van nálunk a tesóm barátja, egyszerűen nem tudok egy jót kulázni, mert kicsit kellemetlen nekem, hogy egy idegen hallja amit alkotok a wc-n. És emiatt minden nap az iskolában kell elvégeznem a dolgom. Lehet velem van a baj, de én nekem ez tényleg kellemetlen.

Szerintetek gáz az iskolában csinálni? Szerintetek fognak emiatt piszkálni, ha valakinek feltűnik?


2020. okt. 14. 18:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Inkább az a gáz, hogy a saját lakásotokban képtelen vagy szarni, csak mert ott az a köcsög.
2020. okt. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
"Kit érdekel?" kategória
2020. okt. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A másik dolog, hogy a tesóm szobájának az ajtaja pont szemben van a wc ajtajával, és kb 1,5 méter van a kettő között, illetve a wc-ben sincs semmi ventillátor vagy akármi, meg az ajtó és a fal között is van pár mm rés. Tehát elég szépen kihallatszik a legkisebb dolog is.
2020. okt. 14. 19:06
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
A suliban nem hallgatja senki hogy alkotsz?
2020. okt. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Dehogy😂 de tényleg. Senkit nem érdekel ez. Meg nemtom nálunk kicsi a lakás, még csak beton is a falak közt, de nálunk nem haladszik. Pedig a szobáktól max két lépés a wc😆
2020. okt. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az iskolában általában üres a wc :D
2020. okt. 14. 19:08
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis :-) Nekem délelőtt szokott kelleni, szóval gyakran nem otthon vagyok olyankor.


De amúgy hétvégén mit csinálsz? Szerintem inkább az lehet gond, hogy ha visszatartod otthon, és attól bajod lesz esetleg.

2020. okt. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Ott menjél ahol rádjön. Te vagy otthon, ha nem tetszenek a zajok a tesód barátjának akkor el lehet menni máshova. Tipikus panel problem amúgy borzasztó a lakások kialakítása ilyen szempontból. Én is utáltam mikor olyanban laktam.
2020. okt. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A testvéred barátja is jár vécére, akár nálatok is. A székelés szagokkal is jár. Ezt minden normális ember elfogadja. Van illatosító spray. Székelés vagy pisilés közben szelek is távoznak. MINDENKINÉL. Tehát az eseted nem rí ki mások esetéből.

Ugyanezt csinálni az iskolában nem szégyen. Akkor kell végezni, amikor jön az inger, de akarattal ne tartogasd, mert idővel bajod lehet belőle!!!

2020. okt. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A vécé erre való, és ez hangokkal is jár. Aki ezzel cukkol, az idióta - kérdezd meg, hogy szerinted minek mentél be, uborkát kapálni?


Amúgy meg ülj rá úgy, hogy teljesen elfedd (vagy legalább annyira, amennyire tudod), húzd le minél hamarabb, és használd az illatosítót és vécékefét (utóbbit persze szükség esetén)


Ablak sincs?

2020. okt. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!