Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt, hogy iskolában, munkahel...

Volt, hogy iskolában, munkahelyen piszkáltak, szívattak téged? Esetleg megalázás, megszégyenítés?

Figyelt kérdés
Azért tettem fel ezt a kérdést, mert én is gyakran voltam áldozat. Mik a ti személyes történeteitek és mi volt a legdurvább bántalmazás amit elszenvedtetek? Hogyan sikerült továbblépnetek?

2020. márc. 20. 01:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Volt egy roma lány az osztályunkban,ő egyszer belémharapott,már nem tudom miért. Szinte az egész osztály utálta,hálisten egy évet járt csak hozzánk.
2020. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mindig van 1-2 ember akit kipécéznek maguknak. Csordaszellem....
2020. márc. 20. 18:53
 3/14 anonim válasza:
100%
Általános 2. os koromban kerültem át egy másik iskolába. Az osztálytársaim közül jópáran ezért kiközösítettek. Főleg az osztálytársnőim piszkáltak, bántottak. Ruháimat szétdobálták, eldugták tesi után az öltözőben. Olyan is volt, hogy a nesszeszeremet kiszórták és a melltartómat szétvágták ollóval. Felsőben az egyik lány nekem esett a folyósón, mert beszélni mertem a barátjával. Utána suli után is megvert.
2020. márc. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugis kölyök voltam, kitűnő célpontja a rossz vicceknek, szívatásoknak. Egészen addig, míg a főkolompost egy válldobással padlóra nem küldtem. Akkora intőt kaptam, mint ide Lacháza, de soha többé nem piszkálódtak. Mivel a srácnak velem ellentétben semmilyen cselgáncsos előélete nem volt, csúnyábban is végződhetett volna, és csak a szerencsén múlt, hogy nem történt maradandó sérülés.
2020. márc. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

Gimnáziumban csinálták ezt! Én is kitűnő voltam, vagyis később nem, az osztálxban kicsinlátak, otthon meg azért, mert nem vagyok kitűnó és a 4,6 és 4,8 botrány...


Pont ezért engem okoltak és 4 evet ki kellett b>rnom, hogy folyamatosan gúbyoltak, hogy "csúnya vagyok", miközben a legtöbbnél szebb voltam, meg csáléa a fpgsorom, majd a fogszabályzó. Első félévben valamikpr novemberben mentem úgy haza, hogy egész órán kajával doblátak azok az elmebeteg barmok, tiszta kaja volt az egész testem. Hogy én ezt otthagyom, lecsesztek, hogy "na látod még ott is utálbak, csak a tanulással foglalkozz, ez miért négyes már megint". Miközben minden tanár tudott róla, nem tett semmit, sőt röhögtek, a fejemet meg nem vághattam le, 18 éves koromig tankötelzett voltam...


Se előtte, se utána nem tapasztaltam ilyet... Ez bizony a szülők, meg a drágalátós tanárok műve, oké "nem tehetnek semmit", ne mondja nekem, ha az óráján kajával dobálőznak végig, akkor mondjon fel, ha ezt sem tudja elintézni... Az eredménye az lett, hogy utána anyáméktól mindenre megkaptam, hogy "nem akarsz iskolába menni, ott akarod hagyni", ha lebetegedtem főleg.


A búcsúajándék az volt, hogy bedrogoztak banketton!


Rá 4 évre februárban is azzal ordítpzott a drága anyucikám, hogy "az osztálytársaid is utáltak te szemét, ezért nincs diplomád"! Mikor mondtam neki, hogy mert állítólag "csúnya" voltam zaklattak 4 évig, a tudtoddal, akkor biztos ~n tehettem róla. "én erről nem is hallottam". Nem a külsőmmel volt baj, meg ha 130 kilós csúfság lettem volna sem jár ez senkinek, főleg ha tankötelezett és a fejét nem vághatja le. A város legerősebb gimnáziuma volt!


Egyébként ezek utána sem láltak le, ugyanúgy zaklattak érettségi után is, hogy" detoxba került", "utlátká az osztálytársai". Az egyik követett is, gyalázkodós csoportot csinált, még anyám kollégiá előtt, meg az egyetemen is lejáratott. Ha szóltam, hogy feljeneltem, még neki állt feljebb, meg "ő jelent fel engem, de egyszer elnézi". Miközben egy éve még a Facebookomat is feltörette...


H@nyadékok, a folyamatos zaklatáson túl, bűncselekmények sorozata, bedrpgozás, eszméletlenül otthagyás a városban, rosszhírnév keltése, kétszer loptká ki a teelwlfpnomat még gimiben a táskámból,egyszer el is olvasgatták, mert nem volt lekódolva matekórán, a tanár röhögött rajta. Gyalázós csoport, videót is terhesztettek rólam.


Megköszönhetem anymának, meg a tanáraimnak! Feljelentést nem engedtek tenni! Igaz én voltam a marha, hogy az osztályfőnök rábeszélt, miközben már szalagavatón meg akarták csinálni, csak nem maradtam ott!


Ezek elmebeteg börtöntöltelék drogosok! Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium miközben azt hiszi valaki, hogy kamu!

2020. ápr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Fuuh, ez nagyon durva.. Hogy lehet ezt egyáltalán feldolgozni? Engem is volt, hogy piszkáltak, de csak verbálisan
2020. ápr. 26. 19:27
 7/14 anonim válasza:
100%

Úgy, hogy anyámék rosszabbak! Erre csak az iskola váltás van! Máig emlékszem, mikor azután hazajöttem, hogy iskolát váltok kilencedikben! Utána bármeddig elmentek, még a srácokat is elüldözték a közelemből, minden.... Gyalázkodós csoport mai napig megvan azt hiszem!



Csak hagynának ezek most békén. Utána sokkal rosszabb volt, szétterjesztették, hogy detoxba kerültem az egész városban... De a volt tanáraim is ugyanolyan szinten vannak, mint ezek! Szerintem még örültek is a zaklatásomnak!


Letiltottam, kerülöm mind, hiába! Igenis a tanárok felelőssége is, hát bazzeg ha az óráján kaja dobálás van, ezt egy értelmi fogyatékosok iskolájában sincs! Zöködtek le székről stb. Nagyon-nagyon durva volt... Meg minden nap ment, hogy "csúnya vaaaagy, gnóm vagy". Már bánom, hogy bem mentem be, hogy a fejemet nem vághatom le, 18 év a tankötelezettség, oldják meg! Pluszban ez még a szülői terrort meg sem közelíti, ami otthon volt a jegyek miatt! Miközben az osztályukban mindenki többől bukott, nekem jó jegyeim voltak, de egy szar voltam, mert nem kitűnő!



A másik, hogy van sokkal rosszabb, amit anyámék itthon csinálnak! Apám alkoholista, törte már el az orrom stb.


Ez semmi ahhoz képest, amit ők tesznek velem. Ezek után végképp kuss volt a nevem, mert bekerültem oda, csak oda juttattak, szégyent hoztam rájuk, de nem engedték feljelenteni őket sem!


Az a 4 év pokol volt, de ami utána jött, meg mind semmi volt hozzá, amit itthon műveltek velem.... Inkább elviselném az iskolát, mert legalább nem vernek, mint otthon tették!

2020. ápr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én az általános iskoláról még most sem szeretnék beszélni (ennek összetett okai voltak egyszerre.)


De "munkahelyen" pl. még most is próbálja "bemagyarázni" az illető, hogy "szeret" engem. Szánalmasan erőlködik a "pasi", a kiábrándultságom MÁR SOHASEM FOG MEGVÁLTOZNI!!!


Ui: sikerült elérniük, hogy HIGGYEK AZ EGYHÁZI LELKI TERROR LÉTEZÉSÉBEN!!! (Na, persze. A "démonok" léteznek. Szánalom a sokadik hatványon.)

2020. máj. 6. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#5 ez nagyon durva, minden határon túlmegy.. Remélem nem rokkantál bele lelkileg, ezek bárkinek nagyon kemény dolgok lennének.
2020. máj. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös válaszoló!


Nagyon jól tetted, hogy vállaltad a történetedet!


Én pedig megírnám az általános iskolás tanároknak (anno 1980-as évek folyama,) hogy nekem mit nem kellett elviselnem... Vérfagyasztó, lélekölő események.


A mai észjárásukkal egy-két osztálytársam elmondta, hogy a tanárok USZÍTOTTÁK FEL a gyerekeket egymás ellen.


(Valószínűleg már nem is él a többség. Miért is bosszankodjak utólag?) Ráadásul szétszéledtünk minden Égtáj irányába - az egykori nebulók.


Gondolkodtam, hogy kiírom én is az általános iskola nevét - de mivel a közelben lakom sajnos - ISTEN ÁTKA/VERÉSE minden perc és óra - ezért mégsem.


Ui: ma már Jézus Krisztus Keresztje Megváltó Keresztje függ a bejárati falnál - vallásos intézmény lett belőle.

2020. máj. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!