Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen hibáid vannak? Testi...

Milyen hibáid vannak? Testi vagy a természetedben? Amin szeretnél változtatni, ha tehetnéd?

Figyelt kérdés

Előbb olvastam egy hasonló kérdést, de a egy másik kategóriát érintett, és eszembe jutott, hogy én is sok mindent változtatnék magamon, de nem a szex miatt...

Én az orromat nem szeretem, de ezen lehetne változtatni(pénz kérdése)

Te a belsőt sokkal nehezebb...(41/N)

Amin nagyon nehéz az természetünk, sokszor tudom, hogy mit kell, mi a helyes mondani, de bánt, hogy belül nem úgy érzek...(dolgozok rajta), de ez hosszú folyamat...

Neked a külső, vagy a belső a fontosabb?



2020. okt. 15. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Amin változtatnék ha lenne pénzem: orr, fül, áll, fogak (egyszer már megcsináltattam, de sokkal rondábbak lettek mint az eredeti volt, úgyhogy most gyűjthetek rá újra), mellek és a terhesség után kötényhasam lett...


Belső: én is úgy vagyok vele, hogy tudom mit kéne csinálni (itt a mérhetetlen lustaságom a bűnös) és mondani, de akkor kétszínű lennék, ezzel meg nem tudnék együtt élni, pedig komoly gond ez mert olyanokat bántok akik a legközelebb állnak hozzám.

Őszinte vagyok, ez alapból jó dolog szerintem, de van aki nem tudja elfogadni.

Képtelen vagyok hazudni! Valahogy nem jön ki a számon, ezen jó lenne ha tudnék változtatni, néha egy picit nem ártana ha tudnék - amikor próbálkozok is messziről ordít rólam.

Magamtól nem nyitok az emberek felé! Teljesen jól elvagyok a nagyon szűk körömben, mástól még azt sem tudom megkérdezni, hogy hogy van, mert úgy érzem ezzel a magánéletében vájkálok... Ha tőlem pl megkérezik hogy mi a helyzet gyorsan letudom azzal, hogy nem sok aztán továbbállok...

2020. okt. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinteséged!

Az őszinteségben hasonlítunk...én most ott tartok, hogy nem is hazudok, de nem is mondok semmit... nekem ez is nehéz. Pl. ha a közösségi oldalra ki tesz v.ki magáról egy rossz képet, nem birok rá lájkolni, de nem írok neki, privátban, sem, hogy cserélje le (de nagyon nehezen állom meg).

2020. okt. 15. 10:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogy is szoktak mondani az autónál? Csak a ket rendszam kozott kellene kicserelni :)
2020. okt. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha változtathatnék a testemen, akkor megszabadulnék az asztmámtól és az autoimmun betegségemtől. A külsőm nem volt sose priotitás és nincs bajom vele (nyilván mindig lehetne szebb és jobb, de tőlem távol áll ez a mentalitás), ha visszakaphatnám az egészségem akkor minden más eltörpülne mellette.

Ami a belsőt illeti, 20 éves korom óta jártam terápiára, önismereti csoportba és azóta is alkalmazok egy csomó technikát, amivel jobbá tehetem magam, szóval bár vannak hibáim, mint mindenkinek, teljesen jól együtt tudok velük élni, nem zavarnak.. Egyébként én is csak a szűkebb körömre tartok igényt és kíméletlenül, nyers őszinteséggel nevükön nevezem a dolgokat, de ezeket pont nem tartom hibának.

2020. okt. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Depresszió ami már egyre súlyosabb lesz és ezen belül több önértékelési gond.
2020. okt. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kar, hogy a fogaink nem nonek ujra mint a cápának.
2020. okt. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen a fogaimat én is örömmel cserélném..sokat kell velük fogorvoshoz járnom, gyerekkorom óta..de soha nem hanyagoltam el! De irígyelem, akinek nincs velük gond. 8 évesen ötször műtötték a térdem, (4 hónap alatt) azt mondták, hogy a szervezetem elvette a fogak, csontokból, ami kellet neki..a csontjaim most érzem..
2020. okt. 15. 11:57
 8/10 A kérdező kommentje:

Úgy örülök, hogy mindenki ilyen normálisan ír!

Köszönöm nektek!

2020. okt. 15. 11:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyúlszáj, farkastorok, deformált orr, mai napig pattanásos, rücskös bőr, strihák, gerincferdülés, gyenge tüdő, rossz pajzsmirigy, túlsúlyos test.
2020. okt. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Metionin ***** válasza:
100%

A látásom, később szeretném is megműttetni a szememet. Bár ez nem testi hiba de zavarnak a rossz látással járó dolgok, a kontaktlencseviselés, a szemüveg. Úgy alapból elégedett vagyok a testemmel, karban tartom ahogy tudom és igyekszem belőle mindent kihozni amit lehet, sokat sportolok, tartom a sporthoz szükséges kritériumokat kilókban és centikben, a rossz helyre nőtt fogaimat kiműttettem, a bőrömet kezelem ha szükséges, stb.

Belsőleg sokszor értékelem alul magam és ha hibát követek el, nehezen bocsátom meg magamnak, maximalista vagyok, ezen kellene változtatni. Az utóbbi években szerencsére sikerült felépíteni egy túléléshez szükséges önzőséget és elkezdtem nemet mondani de sokszor még mindig észreveszem, hogy úgy kell leállnom, hogy ne vállaljam túl magam.

2020. okt. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!