Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te is úgy érzed, hogy erőfeszí...

Te is úgy érzed, hogy erőfeszítésbe kerül kedvesnek lenned, az alapvető természeted miatt?

Figyelt kérdés

2020. febr. 11. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Nem. De ha ideges vagyok, frusztrált, akkor nehéz kedvesnek lenni. Nincs olyan ember akinek az alapvető természete ideges. Max állandósult idegállapot van. Na az merőben más.

Dolgozz rajta. Mind ezt tesszük (akik tesszük - a többiek meg szenvedve szenvednek).

2020. febr. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sose tudom kipihenni magam, már a beszéd is fárasztó, ezért érzem úgy.
2020. febr. 11. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajna egyre jobban ezt érzem. Alapból kedves vagyok, de mivel sokszor hagytam magamat kihasználni, így kezdek érdektelen lenni az emberek felé.
2020. febr. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon magamnakvaló és befelé forduló vagyok és egyre inkább. Jobban érzem magam egyedül, így kifejezetten nehezemre esik 8 óra munka után (ami közben folyamatosan kommunikálok másokkal), még továbbra is kedves, kommunikatív stb lenni
2020. febr. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, mert számtalanszor megaláztak már, és soha nem szóltam vissza, vagy háborodtam fel, sírással vezetem le esténként.

F/21

2020. febr. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen.

Maga a kedvesség nem is lenne probléma, nálam ott kezdődik, hogy találkozni és beszélni kell emberekkel, amihez magamtól nagyon nem lenne kedvem.

2020. febr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Változó. Vannak napok, amikor a boltba bemenet is nehezemre esik köszönni és vannak napok, amikor simán elbeszélgetek egy számomra szimpatikus emberrel. Alapvetően igyekszem kerülni az emberi kapcsolatokat, vannak barátaim, családom, házas is vagyok, de nem vágyom új ismerettségekre, mert abból mindig csak a bonyodalom van. Így igyekszem elkerülni a barátkozást.
2020. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!