Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is irritalnak a...

Titeket is irritalnak a minden lében kanál emberek?

Figyelt kérdés

Tudjátok, akiknek mindig mindenhez hozzá kell szólniuk, szerepelniük, vagy irányítaniuk kell, és kb. kizárólagosnak tartják a saját véleményüket és borzasztóan akaratosak.

Néha úgy érzem, velem van a baj, hiszen végül is az egy tök jó tulajdonság, hogy van valakinek véleménye, kibis tudja fejteni, és kiáll mellette.


Én totál nem szetetem az ilyet, mégis a legtöbbször azt tapasztalom, hogy ők a társasági emberek, ők azok, akik mindenről tudnak, mindenkinél vendégeskednek, megkapnak ezt vagy azt, sok barátjuk, ismerősük van. Mégsem érzem hitelesnek az ilyet és ezért irritál.


Érdekelne ti hogy vélekedtek az ilyen típusú emberekről?


2020. okt. 15. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaja én se csípem ezeket. A legrosszabb tulajdonságukmégis az hogyha nincsen igazuk valamiben, akkor szőnyeg alá söprik és nem kérnek elnézést.
2020. okt. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a határozott, asszertív embereket, akik vállalják a véleményüket és nem akarnak mindenkinek megfelelni, de ki nem állhatom azt a típust, aki ezek mellett mindenbe belepofázik, állandóan szerepel, állandóan a középpontban akar lenni és olyan hangos, hogy mindenkit elnyom maga körül. Nem barátkozom ilyen emberekkel.
2020. okt. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon
2020. okt. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De még mennyire. Elég volt végigolvasni és már pofozhatnékom támadt :/
2020. nov. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!