Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinàlhatta mar másodszor?

Miért csinàlhatta mar másodszor?

Figyelt kérdés

Egy pasas van hogy elsétál mellettem többször, és végig maga elé néz, nem néz rám. Aztán amikor majdnem elsétált mellettem akkor nézett rám 1 pillanatra.

És másik eset, sétáltam be reggel az épületbe, ő bent állt, meglátott az ablakból. Aztán először elfordult, majd megint rám nézett és addig amíg be nem mentem teljesen.

Remélem érthető😅


2020. okt. 15. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Én csúnya vagyok férfiatlan stb stb stb.. én oda oda pillantok sokszor nőkre hogy lássam hogy néznek rám mert tudom hogy lenéznek amiatt meg undorodnak tőlem. Lehet nek is ez a baja.
2020. okt. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Tisztázzuk le milyen választ vársz, mert ha azt várod, hogy biztos tetszel neki, én meg véletlen mást írok, akkor le leszek pontozva :D
2020. okt. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És én miért lettem lepontozva?
2020. okt. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hol ide nez, hol oda, es neha pont rad nez, aki pedig bamulja ot.
2020. okt. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább te nézed öt, ha még arra is emlékszel, hogy pontosan kétszer fordult elö ez az eset.
2020. okt. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Evek ota szerelmes beled es a sirba fogja vinni magaval a titkat. Lehetne a valasz, ha nem tudnank, te vagy a hirhedt mellkasomrol a hasamra nezett es lattam, hogy a fenekem nezi, notorius kerdezo.
2020. okt. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!