Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást is idegesít az Alza...

Mást is idegesít az Alza reklámja?

Figyelt kérdés
Engem annyira irritál kezdetektől az az idióta hang és űrlény, hogy azonnal elkapcsolok máshova vagy lenémítom a tévét, ha meglátom/hallom az Alza reklámot. Rendelni se fogok onnan semmit épp ez miatt. Többi reklámmal nincs bajom.

2020. okt. 17. 08:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Youtubeon megy ez a moslék. A földön egy dolog van, ami idegesít és az ez.

Add el a tvdet.

2020. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

2020 van, mi az ami neten nem érhető el csak a TV-ben? Szóval nem kell TV-t nézni és nem lesz reklám.


Yt-ra meg ott az adblock. Azt sem értettem soha, hogy valaki miért nézegeti a reklámokat mikor kb 10 másodperc elintézni, hogy ne legyenek.

2020. okt. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Igen, én ilyen vagyok, hogy inkább nem vásárolok onnan soha semmit, és nem érdekel a heti Black Friday, akciók, áraik, stb. Számtalan jó webáruház van azon kívül, úgyhogy nem gondolnám, hogy bármit is veszítek vele.

Csőre Gábor neve nekem ismeretlen, és South Parkot se néztem soha. De feltételezem, hogy nem ez a borzalom a természetes beszédhangja Gábornak.

Van AdBlock a pc-men, úgyhogy reklámmentes minden.

Tévét többnyire este nézek. Pl. RTL híradó, de az ismeretterjesztő csatornákon a kedvenceim az Így működik a Világegyetem, A Világűr rétegei, NASA: Lezáratlan akták, Ősi idegenek, de Jim Al-Khalili-nak és Brian Cox-nak is vannak nagyon jó sorozatai. Akkor a tévé mellett szól még az is, hogy olyan filmekbe botlom, amik magamtól nem jutnának eszembe, hogy letöltsem és megnézzem. Pl. pár napja volt A bárányok hallgatnak, ami régi kedvenc. Másik, hogy a pc-nek van egy alap zúgása, a tévének pedig nincs. Ez leginkább akkor zavaró, amikor nagyon halkan szeretnék tévézni, mert benne van a pakliban, hogy elalszom. Ilyenkor beállítom a tévét, hogy kapcsoljon ki 1-2 óra múlva. Ez minden este 9-10 óra körül már így szokott lenni.

Nekem is volt egy pár éves időszakom, amikor nem tévéztem, de meguntam a letöltögetést. Volt HBO GO-m is, de az is uncsi volt, hogy sokszor hónapokat kellett várni egy-egy új részre, ha találtam egy jó sorozatot, de ott is 99% az érdeklődési körömön kívül esett, vagy csak feliratos változat volt elérhető, ami nálam szintén kizáró ok.

De jól elkanyarodtunk az alapkérdéstől. Amúgy a töltött káposzta a kedvenc ételem, mindjárt eszem is párat.

Köszönöm a válaszokat!

2020. okt. 18. 09:33
 24/25 anonim ***** válasza:
58%
Igen, - mert kelletlenül agresszív stílusban tukmál! A hangja meg olyan a reklámnak, mint ha tűsarkú cipőben ugrálnak páros lábbal a heréin!
2020. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Szörnyű az a reklám!
2020. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!