Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történhetett? Többi lent.

Mi történhetett? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tudom, a kérdésem pontatlan, és homályos, de ha van időd, kérlek olvasd el. Régebben (még fél évvel ezelőtt is) nagyon extrovertált voltam, szerettem emberekkel lenni, de megvoltak akkor is az introvertált tulajdonságaim (nagyon szerettem egyedül lenni). Új közösségbe kerültem, iskolát váltottam, melyekhez nagy remények et fűztem, hiszen azt hittem, sok új érdekes embert fogok megismerni. Én mosolygós, barátkozó típusnak tartom magam, de az első napon valami történt. Nagyon rossz napom volt aznap, több okból kifolyólag, s mivel az osztálytársaim már összeszoktak, nem nagyon jöttek oda hozzám, hiszen ez egyértelmű, mert nekem kell alkalmozkodnom. De azon a napon sok mindent észrevettem: sokkal jobban elvagyok egyedül, mint másokkal, szívesebben elvonulok, minthogy közösségben legyek, de így érzem magam a legjobban, és már a mások véleménye sem érdekel. És ez számomra nagyon zavaró volt, hogy most vettem észre magamon ezt a változást. Mások mondták, biztos visszahúzódó vagyok, pedig egyáltalán nem így volt: előző osztályomban én voltam a leghangosabb. Most meg inkább csendes szemlélőként hívnám magam, de egyáltalán nem szégyenlősnek. De ami leginkább furdall, az az, hogy egy nagyon közeli ember azt mondta, hogy nagy baj az, ha nem tudok beilleszkedni. De én nem érzem ezt problémának. Tényleg velem van a baj, és kezdek már antiszociális lenni? Mi lehet ennek az oka? Tényleg nagy a baj?

Köszönöm, ha eddig elolvastad ezt a szókavalkádot, legyen szép estéd/napod!



2020. okt. 17. 23:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Akarom mondani, aszociális :)
2020. okt. 17. 23:42
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs veled. Az a fontos, hogy jól érezd magad, jó szívvel tedd, amit teszel.

Mások nem figyelnek arra, amire vágysz, és nem értik az emberi természetet, egyúttal téged sem.


Nincs veled egyáltalán baj, változol, kicsit mást tapasztalsz, a körülötted lévők nehezen értik meg.

2020. okt. 18. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! Jung elméletét sarkítva ismered, ezért aggódsz. Az emberek többségében keveredik az introvertáltság, és az extrovertáltág. Környezet, és szituációfüggő, hogy melyik magatartásformának adsz teret. Amennyiben jól érzed magadat a bőrödben nincs baj. :-)
2020. okt. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!