Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A csendes,visszahúzódó emberek...

A csendes,visszahúzódó embereket miért rekesztik ki mindenhol?

Figyelt kérdés
2020. okt. 17. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Mert flegmának, butának, beképzeltnek tartják őket.
2020. okt. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Ki olyan sötéty hogy fent írtak alapján az 1-es válaszoló által írt tulajdonságokat tulajdonítanak ezeknek az embereknek?
2020. okt. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
47%
Sajnos igaza van az 1-esnek.
2020. okt. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
#2 Sajnos az én környezetem ilyen. Ezért is írtam ezt.
2020. okt. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
És mitől lehet szerinted ? Kíváncsiságból kérdem csak.🙂
2020. okt. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Én hasonló vagyok a munkahelyen mert elég nyomorult a társasàg de rosszat nem szólok senkihez. Mégis lebunkózott egy csaj holott semmi indoka nem volt rá. 😂 persze azt tegyük hozza elég paraszt és elvarázsolt a csaj meg flegma is :D
2020. okt. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
#5 Arckifejezés miatt, és mert nem beszélgetek mindenkivel.
2020. okt. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem védik meg magukat, könnyű célpont.
2020. okt. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

Valahol itt az is a probléma,hogy nem akarnak beilleszkedni.És mondom ezt úgy,hogy én is introvertált vagyok alapvetően.Szóval nem baj ha az ember keveset beszél,csak éreztesse másokkal,hogy ő is a közösség része.Például munkahelyen rendesen dolgozik,figyelmesen végighallgat másokat.Ez azért fontos,mert hasznosnak fogják érezni az illetőt,nem nézik levegőnek.Inkább fogják azt gondolni,hogy "Itt van ez az Xy,olyan magának való,de azért jó arc" mint azt,hogy nem tud beilleszkedni.És a kiállás;ha csak köszönés szintjén szólal meg valaki,az is legyen érthető,határozott.Plusz,ha konfliktusba kerül valakivel,akkor álljon ki magáért,ilyenkor nyugodtan lehet bunkózni is,ha úgy kívánja a helyzet.

Én erre jöttem rá.

2020. okt. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!