Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy térjek vissza a régi...

Hogy térjek vissza a régi magamhoz?

Figyelt kérdés

Nem tudom öszinten hogy ez a kérdés ide e tartozik de remélem tudtok segíteni.


23 éves egyetemista lány vagyok. Már egy ideje mondjuk most jobban de el vagyok veszve azt érzem. Vizsgaidoszak van semmi kedvem illetve motivaciom tanulni, nem érdekel hogy meg lesz e az adott tárgy vagy sem. Elveszettnek értem magam.


Sportolok ropizek, vagy is most kezdtem újra egy sérülés utan. (Keresztszalag) úgy érzem az a sok gyogytorna nem hozta meg a hatasat mert van olyan amikor nem jó a lábam. Sérülés előtt a sport volt az életem. Egy edzést se hagytam ki, szoba se jöhetett ilyen. Most meg már ehhez sincs motivaciom.


Lehet ez az egyetem és sport dolog összefügg egymással.


Egesz nap csak fekszek az ágyba és nyomom a telefont pedig lenne dolgom. Egy hónap múlva utazok, egy másik kontinensre de meg ez sem dob fel. Boldognak kéne lennem, de nem vagyok.


Segitsetek, vagy hogy talalhatnam meg a régi l


máj. 15. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Tűzz ki jutalmazásokat.

Pl ma tanulás akkor holnap egésznap haverok vagy a barátom es ereszd el a hajam van.

Vagy ma ez a könyv, holnap az, csinálj ütemtervet.


Amugy én erettségivel voltam igy hogy erőm kedvem se volt belekezdeni se de a hatalmas tételmennyiség miatt csak. Nekiesni a hegynek..


Tesommal jatszottunk igy tanárosan írkált rajzolt az ajtóra krétával(az ajtónk pont megfelel egy táblának:D), aztán én is a maciknak "tanítottam", jatszottunk tételhúzósat is dominokkal is.

Aztán fősulin meg a barátom es osztálytásakkal is ültem össze tanulni.


Hát rengeteget jelentett minden ember.


Teljesen más egyedul magolni és nekiveselkedni meg az hogy megbeszélitek hogy összeültök tanulni és rajta van mindenki a témán.


De szóval szervezés tudatosság az egész.

Aztán úgyis vége lesz és felszabadulsz

máj. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!