Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nők ti miért vagytok...

Lányok, nők ti miért vagytok itt gyakorin?

Figyelt kérdés
Nem kötekedni akarok, csak érdekel xD
2020. okt. 18. 18:50
1 2 3
 21/26 Metionin ***** válasza:
83%
Hogy ne unatkozzak miközben pl. várakoznom kell vmire.
2020. okt. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
76%
Hogy feldolgozzam, hogy 8 évesen bepisiltem (nem troll válasz, komolyan írom).
2020. okt. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
66%
Unaloműzés és szeretek másoknak segíteni, tanácsot adni.
2020. okt. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nihil.

Van hogy segitseg kell es kerdezek (valos technikai/jogi/stb problema vagy lelki/erkolcsi/gyerekes/orvosi). Van hogy tudok valaszolni, es remelem segitek vele (szakmamat erinti vagy az eletben voltam hasonlo helyzetben es azt gondolom abbol kiindulva tudok hasznosat valaszolni).

Es van hogy csak ugy valaszolok engem erdeklo temaban amolyan okoskodok vagy szandekosan olyan valaszt irok, amilyet elottem mas nem, pelda szidjak a kerdezot vagy a kerdezo altal feltett kerdesben szereplo akarmit/akarkit iylenkor probalok egy masikszempont szerint valaszt adni.


Sajnos a nihil se vicc. Nem tudok mihez kezdeni az eletemmel. Amikor epp nem "nagyon fontos dolgo van", akkor nulla eletkedvvel hulla faradtan csak erre vagyok kepes hogy ide irkaljak. Szegyen.

2020. okt. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Azért,amire az oldal való. Kérdezni,felelni. Már a kérdést sem értem. Vagyis de,mert gondolom a kérdező pasi és mint közülük a többség, ők ismerkedni,szexpartnert keresni,vagy a farkukat mutogatni,esetleg a méretükről beszélgetni. A kapott privát üzenetek tartalma alapján ez a jellemző az itteni pasikra. Ők viszont azt nem értik,hogy én miért vagyok itt?
2020. okt. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Jól esik beleokoskodni olyan témákba, amihez a valóságban egy szót sem mernék hozzátenni. Meg persze a saját életképtelen kérdéseimet feltenni XD
2020. okt. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!