Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az csak a véletlen műve hogy...

Az csak a véletlen műve hogy ha itt a gyakorikérdéseken srácok irják ki hogy beszélgetnének lányokkal és mind 0 válaszos kérdések, de ha lányok irják ugyanezt akkor ott már van vagy 20 válasz?

Figyelt kérdés
bocs ha rosz kategória ,de nem tudtam hova sorolni

#fiú #lány #kérdés kiiràs
2013. júl. 22. 23:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem a véletlen műve hanem azért van mert az itt lévő pasik nagy része csajt akar magának így kapnak minden lehetőségre míg a nők le se szarják!
2013. júl. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ilyen megfogalmazott választ vártam.köszi
2013. júl. 22. 23:41
 3/15 anonim ***** válasza:
mi, fiúk, először a lyukra koncentrálunk, ezért olyan vonzóak a "jajj, beszélgetne valaki egy lánnyal". A lányok nem annyira vannak kiéhezve (már a többség), így ő nekik annyira nem vonzó ismerkedni itt.
2013. júl. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

én is elgondolkodtam már rajta, nem jó ez így

úgy tudom a nő-férfi arány 50%körül van az országban mégis 1 nőre 5-10 pasi ugrik még itt az oldalon is


csajok ti miért nem akartok ismerkedni?

2013. júl. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hát igen rosszak az arányok
2013. júl. 23. 01:54
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem, a csajok direkt csinálják vagy nem csinálják. :D
2013. júl. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen, csakis a véletlené...
2013. júl. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Pl ere gondoltál hogy a lányok nem írnak kommentet? : http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

Jaja látom egy lány se írta ennek a Justin Biber hasonmásnak! És tudnék még pár példát mondani, ha akarjátok!

2013. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
tehát,ha selyemfiut csinálok magamból,lefényképezem magam bent a lakásban egy sállal egy homár szerkóban magamon és a képet itt megosztom akkor egy csomó lány belém szeret.de ha normális maradok akkor rám se fityentenek ugye?
2013. júl. 23. 18:27
 10/15 anonim válasza:
Hát azok a lányok akik mostanában kellenek a fiúknak (a hülye ribik) azoknak igen akkor be fogsz jönni! Hisz az ő kommentűket vártad nem? Mert elárulok egy kis titkot a normális csajok nem adják meg a skype címüket stb. Szóval igen jól látod ilyené kel válnod hogy azoknak a csajoknak tetsszél akiknek te tetszeni akarsz! (és lenne még véleményem a hülye nyálcsorgató fiúkról is de ezt most hanyagoljuk)
2013. júl. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!