Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok körében ez mennyire...

A lányok körében ez mennyire gyakori?

Figyelt kérdés

[link]


Annyi lánytól ezt hallom, meg annyi helyen olvasom, de szerintem semmi értelme.


2017. aug. 10. 16:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Ez mi?! EZ MI?! Határozottan nem így vagyok vele.
2017. aug. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Ritkán vallják be így, de elég sokaknál van ilyen titkos motiváció
2017. aug. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Ha megnezed a parkapcsolati temaban a kerdeseket, akkor lathatod hogy eleg gyakori.
2017. aug. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez kamu. Kevés lány (aki bukik a gyökerekre) vallaná be, hogy hát igen ő erre bukik. Van egy barátnőm, aki ténylegesen egy rosszfiúra bukik, egy igazi alja s---ggfejre, mindezt úgy tálalja, hogy szenvedélyes szerelem és hogy én nem érthetem meg. Tehát lényegében ő is ezt egyfajta pátosszal tálalja. Amúgy ennek az egésznek szocializációs, stb. háttere van, sok lány azt látja a családjában, hogy apuka egy iszákos tahó, anyuka a mártír. Hát ő is ezt követi.

De ez megfigyelhető az alacsony önbizalommal rendelkező fiúknál is, előbb fognak ki egy rosszlányt, aki kihasználja őket, mint egy rendeset. Aztán sokáig azt hiszik az a normális, hogy a lány szívatja őket.


Szomorú ez valahol.

2017. aug. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 piriiiii ***** válasza:

Hm. Az egy érdekes hozzáállás, ha egy nő azért szeretne magának bunkó, alpári párt, hogy "megváltoztassa", vagy a saját maga viselkedésével mégis magába bolondítsa, s minimum magával szemben változtasson a szemétláda, felületes viselkedésén (ezzel csak azt érve el, hogy önmagát kicsit értékesebbnek és nagyobbnak lássa, tehát ez inkább egy önértékelési kérdés).

De engem nem vonz, ha egy pasi görény, és akárki bármit mondhat, egy komoly, megfontolt nő, egy tisztes, kedves lány nem vágyik ilyenre, max rövidtávon. Hosszútávon kizártnak tartom.

Engem már az is zavar, ha valaki túl sokat beszél csúnyán. Én is szoktam néha, de nem jelent jót, ha valaki nagyon trágár.

2017. aug. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Olvsgass bele a párkapcsolatok témába. RENGETEG (túl sok) lány panaszkodik, hogy a prja egy címeres paraszt, úgy beszél vele, mint a ronggyal, vagy máer üti is, de "ő szereti", ezért ne is tanácsoljuk, hogy szakítsanak.
2017. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
18%
En azokat a lányokat nem tudom sajnálni akiket mar üt ver a pasija es ennek ellenére szeretik, megérdemlik a sorsukat.
2017. aug. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nem kéne ilyen nyálas, okoskodós szarokból tájékozódni :D ezt is gondolom valami 13 éves p.csa találta ki, akinek még sose volt senkije, de túl sokszor nézte meg a szükre ötven árnyalatát...
2017. aug. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én csak most hallottam ezt először.
2017. aug. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sok ilyen lány van. Hogy mennyi, passz. De mit csodálkozol, amikor ilyen szürke ötven árnyalata-féle ócskaságok mennek? Nézd meg: tíz szerelmes sztoriból nyolc arról szól, hogy a faszi egy bunkó se.ggfej, de az igaz szerelem majd megváltoztatja.
2017. aug. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!