Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki magának való az...

Ha valaki magának való az rossz ember?

Figyelt kérdés
Többször megkaptam ezt a jelzőt, én is tudom magamról, hogy az vagyok.. de ez rossz? Szerintem nem ártok senkinek ezzel. Elvagyok a magam világában és ennyi..
2020. okt. 18. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne rossz ember? Nem, szerintem nem az. Egyszerűen csak nem vagyunk egyformák, de nem jó vagy rossz kérdése ez.
2020. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Miért lennél ettől rossz? Dehogy vagy. Én is ilyen vagyok , szeretek egyedül lenni. Mindig elvonulok a szobámba olvasni, sorozatot nézni, rajzolni stb. Anyukám és a nővérem társaság kedvelő egyéniségek, egész nap be nem áll a szájuk. Gyakran megsértődnek ha nem akarok velük lenni. Szerintem erre ügyelj oda hogy tapintatosan utasítsd vissza az embereket, akkor nem fognak rossz embernek nézni.
2020. okt. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nem rossz tulajdonság, csak azért mondják ezt sokan, mert esetleg egy csomó dolog kimaradhat az életedből, mert nem ismered, nem próbálkozol, csak elvagy egy szinten magadban.
2020. okt. 19. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!