Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért csinálom én ezt? Mit...

Miért csinálom én ezt? Mit keresek én itt? Ha egy munkavállaló ezeket a kérdéseket egyre többször teszi fel magának az már régen rossz?

Figyelt kérdés

Ha én, egy mezei semmi extra munkavállaló évek óta dolgozom egy helyen, a fizetés eleve szar volt és mivel évek óta semmit se emeltek így egyre szarabbnak számít, ha egyre gyakrabban teszem fel (mondjuk minden nap legalább 1x...) a kérdést magamnak hogy te jó ég hát mi a rektes szart keresek én ezen a mocsok helyen? Mi a szart csinálok én még itt? Miért nem rontok be itt és most a vadbarom főnökhöz ba****om az orra elé a felmondást köpök egyet a vállam felett és hagyom itt az egészet--- szóval ha kb így telnek a mindennapok akkor az már réges régen nagyon rossz?

A fizetés szar a kollegák mintha citromba haraptak volna kedvetlenek szótlanok ők is úgy utálják az egészet mint én mindenki itthagyja aki teheti (csak nem mindenki teheti) a főnök egy csaló állat rég agyon kellett volna verni (kedves tette volt pl nyáron hogy kiírt az emberek háta mögött többeket szabira úgy hogy nem is tudtak róla.... és bejártak fizetett szabi alatt hazudik a bejelentéssel 8 helyett 6 meg 4 óra, csal a fizetéssel, levon csak úgy) és mén mégis itt vagyok. Hol lennék...


Szóval a helyzet tarthatatlannak tűnik és mégis itt vagyunk akik vagyunk. Mert hol lennénk.

Hova kellünk. Sehova. Max ilyen mocsok helyre....


Szóval ez van!


2017. aug. 23. 16:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kérdésnek semmi értelme :D
2017. aug. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Most mi a kérdés?
2017. aug. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Munkaügyi per?
2017. aug. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hogyne... és rúgjanak ki és nem legyen még ez se???

Miből élek?



mennyi idő míg a bíróság átdarálja az ilyen ügyeket? hónapok? Akár 1 évet is meghaladó?


És addig???

Addig miből élünk?

2017. aug. 23. 20:09
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

1, Mit akarsz, mit mondjunk, ami megoldaná a te teszetoszaságodat?


2, Hol érdekel minket ez az egész, ha nem megoldást vársz, csak nyavalyogsz? A kérdés nem attól kérdés, hogy kérdőjel van a végén.

2017. aug. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Na taníts mester mi a megoldás???


De nehogy úgy kedj hogy mondj fel mert NEM MONDOK!!! Hova mennék miből élnék...

A semmibe a híd alá? Hát hol találok én bármit is? Sehol.

Közmunka max. De annál még most is jobban keresek.

2017. aug. 24. 18:10
 7/18 anonim ***** válasza:
Külföld. Amit te érzel, amit a munkatársaid éreznek az mind a nagy magyar mentalitás részese. Ez az ország már nem érdemli meg a munkás kezeket.
2017. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mondta, hogy nem mond fel. Jobb nem lesz, váltani nem akar, nem vár tőlünk semmit, csak nyavalyog.
2017. aug. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

"váltani nem akar, "


Pontosítsunk. Váltani akar(nék)... na de hova? a semmibe?

Hova kellek? Sehova.


Elvégztem immáron 6, azaz hat OKJ-s tanfolyamot hátha valamelyikkel szóba állnak velem a munkaerőpiacon....

Naiv elképzelés...

2017. aug. 27. 17:41
 10/18 anonim ***** válasza:

Figyelj kérdező, ha eleve elutasítasz minden megoldást, akkor mit vársz, mit tegyünk meg helyetted? Panaszkodsz, de valódi igény a változtatásra nincs meg benned, különben megtennéd, amit meg akarsz tenni.


Nem tudom, hogy egyáltalán megpróbáltál-e váltani, másik helyet keresni. Ha nem próbálsz meg semmit, akkor ez marad, ami most van, és úgy, ahogy most van.

2017. szept. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!