Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy rengeteg...

Miért van az, hogy rengeteg csaj tragédiaként éli meg, hogy a pasija szakított vele miközben...?

Figyelt kérdés
Miközben lehetne krónikus beteg mint én, lehetne munkanélküli mint én, lehetne szűz mint én (csajként ez kb sci-fi kategória) és még sorolhatnám. Ez neveltetés kérdése, hogy ilyen bagatell dolgokba is képesek beleroppanni? Miközben én a fentiek ellenére még mindig tartom magam és van bennem erő és hit. Vagy miért ilyen mimózalelkűek manapság már sokszor nem is csak a nők hanem a pasik is?

2020. okt. 19. 10:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Te vagy a legkeményebb, te vagy a legjobb te vagy az alfa és omega, simi a lelkednek és sajnállak. Ezt akartad úgyis.
2020. okt. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%
Mert látja elmenni a pénzt.. ha már fogott magának egy pénzfát és az elhagyja az trauma, úgy nem lesz kirándulás meg ajándék.
2020. okt. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#1: Ne provokálj! Nem ezt akartam hallani, hazudsz és terelsz!
2020. okt. 19. 10:46
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
mi van akkor ha megbánttoták, átvágták a lányt és rájött?
2020. okt. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
#4: Akkor elég ha úgy áll hozzá, hogy "Jó hülye voltam, semmiség, nem érdekel tovább, élem az életem és lesz jobb".
2020. okt. 19. 10:56
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
Van kedved privátban kifejteni a témát? Szerintem tudok mondani én is valamit,aztán tudnánk róla vitázni emberi hangon és egészséges keretek között.
2020. okt. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
98%

Mindenkinek a saját baja a legnagyobb az életében.


Mellesleg az hogy valaki krónikus beteg vagy munkanélküli pl. nem zárja ki hogy összetörjön ha elhagyja az, akit szeretett és akiben bízott.

2020. okt. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
A drámára jobban ugranak a babusgatók mint a racionális hozzáállásra.
2020. okt. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%
Miért rinyálsz itt amiért nincs munkád meg szűz vagy, amikor van olyan ember, akinek egy végtagja sincs, vagy ivóvíz sem jut neki? Na kb ilyen értelmes a kérdésed.
2020. okt. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Milyen krónikus betegséged van? Nem mindegy. Elvileg amúgy Mo.-n minden 2.ember krónikus beteg, szóval ebben elég sokaknak van tapasztalata. Ezzel szemben neked nincs kapcsolati tapasztalatod, akkor hogy akarsz beleokoskodni, hogy az milyen érzés?.
2020. okt. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!